Armyworld s.r.o. je dodavatelem streetového oblečení a módu ve stylu military. Prodáváme především oblečení značky Alpha Industries a disponujeme největšími skladovými zásobami v ČR. Dále distribujeme doplňky a oblečení značek Antonio, Miltec, Rothco, Adventure Menu, Van Os, Fostex, Brandit, MArs & Arms, Born to Fly, Remove Before Flight a další. V sortimentu naleznete bundy, trička, kalhoty, šortky, mikiny, batohy, tašky, ledvinky, čepice, kulichy, brýle, hodinky, nášivky, opasky a mnoho dalšího. ">skrytý text
tričko ANNIIVERSARY T black | Trička — obchod Armyworld.cz |Armyworld - oblečení a vybavení pro město i outdoor
Úvodní stránkaVÝPRODEJTričkatričko ANNIIVERSARY T black

tričko ANNIIVERSARY T black

Výrobce: ALPHA INDUSTRIES

Katalogové číslo: 198507-03

VELIKOST
× 700 Kč

V roce 1959 byla ministerstvem obrany USA pověřena společnost Alpha Industries, aby navrhla a vyrobila vysoce kvalitní svrchní oděvy pro složky americké armády.

Všechno začalo pronajatou továrnou ve městě Knoxville ve státě Tennessee a jen několika málo zaměstnanci. To byl začátek do dnešních dní legendárních a autentických leteckých bund MA-1.

V roce 2019 si připomínáme 60. výročí úspěšné existence této značky a proto jsme některé výrobky ze zimní kolekce upravili s logem připomínajícím toto 60. výročí.

Toto tričko má na přední části umístěno velké logo připomínající toto výročí.

Střih: RF, regular fit, klasický nezúžený střih

Materiál: 100% bavlnaTop 5 produktů

Novinky

Partneři

Tanec v srdci


Taneční škola původní kubánské salsy pro všechny úrovně.

Bohemia Balet


Soubor Taneční konzervatoře hlavního města Praha.

Taneční konzervatoř hl. m. Prahy


Výběrová taneční škola.

Police Shop


Výstroj, vybavení a oblečení pro ozbrojené složky a agentury.

Provozovatel

Armyworld s.r.o.

IČ: 28872363, DIČ: CZ28872363

Dittrichova 7/2023

120 00 Praha 2

Telefon: +420 602 319 717

E-mail: shop@armyworld.cz

Armyworld je dodavatelem streetového oblečení a módy ve stylu army. Prodáváme hlavně oblečení značky Alpha Industries a disponujeme největšími skladovými zásobami v ČR. Dále distribujeme doplňky a oblečení značek Antonio, Born to Fly, Miltec, Rothco, Adventure Menu, Van Os, Fostex, Brandit, Mars & Arms, Remove Before Flight a další. V sortimentu naleznete bundy, trička, kalhoty, šortky, mikiny, batohy, tašky, ledvinky, čepice, kulichy, brýle, hodinky, nášivky, opasky a mnoho dalšího.


Copyright 2002-2019 © Armyworld s. r. o. Všechna práva vyhrazena. #