Armyworld s.r.o. je dodavatelem streetového oblečení a módu ve stylu military. Prodáváme především oblečení značky Alpha Industries a disponujeme největšími skladovými zásobami v ČR. Dále distribujeme doplňky a oblečení značek Antonio, Miltec, Rothco, Adventure Menu, Van Os, Fostex, Brandit, MArs & Arms, Born to Fly, Remove Before Flight a další. V sortimentu naleznete bundy, trička, kalhoty, šortky, mikiny, batohy, tašky, ledvinky, čepice, kulichy, brýle, hodinky, nášivky, opasky a mnoho dalšího. ">skrytý text
Model Bricks M38-B1108 A6M Zero japonský stíhací letoun | Modely — obchod Armyworld.cz |Armyworld - oblečení a vybavení pro město i outdoor
Úvodní stránkaTop Gun - MaverickModelyModel Bricks M38-B1108 A6M Zero japonský stíhací letoun

Model Bricks M38-B1108 A6M Zero japonský stíhací letoun

Výrobce: SLUBAN

Katalogové číslo: M38-B1108

EAN: 6938242959784

× 850 Kč

M38-B1108 A6M Zero Japonský stíhací letoun je stavebnice z kolekce Sluban Army zaměřené na 2. světovou válku. Z této stavebnice si sestavíš model palubního stíhacího letounu japonského císařského námořního letectva od výrobce Mitsubishi a k němu pozemní protiletecký kanón. Stíhač je po sestavení dlouhý 26cm. Součástí stavebnice jsou dvě figurky, tištěný návod a nálepky.

Inovativní stavebnice Sluban je možno kombinovat s podobnými stavebnicemi mnoha dalších významných výrobců. Jsou vyráběny z kvalitního, nezávadného a odolného ABS plastu. Každá stavebnice je opatřena návodem k sestavení a balena v pestře potištěné papírové krabičce.

- rozměry balení: 47,5 x 28,5 x 6,7 cm
- věk: 8+
- počet figurek: 2
- poéčet dílů: 552
- obtížnost: střední
- obsahuje otáčivé a výkyvné části
- kompatibilita: Lego, Cobi, Mega Bloks (kompatibilita může být pouze částečná, případně může být kompatibilní i s jinými výrobci stavebnic)

 Top 5 produktů

Novinky

Partneři

Alpha Industries


Americká módní ikona vycházející z vojenského stylu oblečení.

Bohemia Balet


Soubor Taneční konzervatoře hlavního města Praha.

Čerstvě praženo - výběrová káva


Pražírna a obchod s výběrovou kávou.

Police Shop


Výstroj, vybavení a oblečení pro ozbrojené složky a agentury.

Provozovatel

Armyworld s.r.o.

IČ: 28872363, DIČ: CZ28872363

Dittrichova 7/2023

120 00 Praha 2

Telefon: +420 602 319 717

E-mail: shop@armyworld.cz

Armyworld je dodavatelem streetového oblečení a módy ve stylu army. Prodáváme hlavně oblečení značky Alpha Industries a disponujeme největšími skladovými zásobami v ČR. Dále distribujeme doplňky a oblečení značek Antonio, Born to Fly, Miltec, Rothco, Adventure Menu, Van Os, Fostex, Brandit, Mars & Arms, Remove Before Flight a další. V sortimentu naleznete bundy, trička, kalhoty, šortky, mikiny, batohy, tašky, ledvinky, čepice, kulichy, brýle, hodinky, nášivky, opasky a mnoho dalšího.

Platební brána ComGate


Copyright 2002-2023 © Armyworld s. r. o. Všechna práva vyhrazena. 21 let ve Vašich službách. Děkujeme. #