Armyworld s.r.o. je dodavatelem streetového oblečení a módu ve stylu military. Prodáváme především oblečení značky Alpha Industries a disponujeme největšími skladovými zásobami v ČR. Dále distribujeme doplňky a oblečení značek Antonio, Miltec, Rothco, Adventure Menu, Van Os, Fostex, Brandit, MArs & Arms, Born to Fly, Remove Before Flight a další. V sortimentu naleznete bundy, trička, kalhoty, šortky, mikiny, batohy, tašky, ledvinky, čepice, kulichy, brýle, hodinky, nášivky, opasky a mnoho dalšího. ">skrytý text
sluneční brýle Original Pilot zlaté zelená skla v.52 | VELIKOST 52 — obchod Armyworld.cz |Armyworld - oblečení a vybavení pro město i outdoor
Úvodní stránkaSluneční brýleOriginal PilotVELIKOST 52sluneční brýle Original Pilot zlaté zelená skla v.52

sluneční brýle Original Pilot zlaté zelená skla v.52

Výrobce: AMERICAN OPTICAL

Katalogové číslo: OP107

× 5 690 Kč

Sluneční brýle The Original Pilot jsou hlavní volbou pilotů americké armády od roku 1958. v pilotním stylu. Očekávejte nekompromisní kvalitu v souladu s přísnými vojenskými specifikacemi. tyto brýlu budete nosit po celý život, jelikož je to především jejich vzhled, který nikdy nevyjde z módy.

Brýle jsou dodávány v různých barvách obroučků, v několika velikostech, se dvěma typy čoček ve dvou různých barvách a navíc si můžete vybrat i skla s polarizaci.

Čočky SkyMaster™ Glass nabízejí vynikající jasnost pohledu a odolnost proti poškrábání. Chromaticky vyladěný odstín skla SkyMaster™ Gray snižuje únavu očí za jasných světelných podmínek. Kategori filtru 3.

- 100% UVA/UVB ochrana
- antireflexní úprava vnitřní části skel
- oleofobní povlak proti zašpinění
- odolnost proti nárazu ANSI Z80.3
- tvrzený materiál odolný proti poškrábání
- čistý a jasný pohled bez zkreslení

- šířka čočky 52 mm
- rozteč nosníků 20 mm
- výška čočky 38 mm
- délka bajonetu 140 mm

Rámečky brýle jsou vyrobeny v továrně v Chicagu v USA. Čočky jsou vyráběny v nejlepších světových továrnách na čočky. Celé brýle jsou kompletovány v továrně American Optical.


Brýle jsou dodávány v luxusním koženém pouzdře spolu s hadříkem na čištění.

 

Tento produkt vyhovuje požadavkům Eurpeen Regulation EU 2016/425 v souladu s evropskou normou EN ISO 12312-1:2013/A1:2015. Kategorie filtru brýlových čoček je uvedena na www.aoeyewear.com a vysvětlena v tabulce příbalového letáku. Upozornění: nejedná se o ochranné brýle. Nepoužívejte brýle v soláriu a při řízení za soumraku nebo v noci, nedívejte se s nimi přímo do slunce. Péče: brýlové čočky čistěte vlažnou  mýdlovou vodou a otřete měkkým hadříkem. Pro zachování všech kvalitativních parametrů výrobku nepoužívejte brýle, pokud budou brýlové čočky poškrábané. Pokud jeví známky poškození, vyměňte je za nové. Pokud brýle nepoužíváte, vždy je ukládejte do pouzdra.Top 5 produktů

Novinky

Partneři

Tanec v srdci


Taneční škola původní kubánské salsy pro všechny úrovně.

Bohemia Balet


Soubor Taneční konzervatoře hlavního města Praha.

Čerstvě praženo - výběrová káva


Pražírna a obchod s výběrovou kávou.

Police Shop


Výstroj, vybavení a oblečení pro ozbrojené složky a agentury.

Provozovatel

Armyworld s.r.o.

IČ: 28872363, DIČ: CZ28872363

Dittrichova 7/2023

120 00 Praha 2

Telefon: +420 602 319 717

E-mail: shop@armyworld.cz

Armyworld je dodavatelem streetového oblečení a módy ve stylu army. Prodáváme hlavně oblečení značky Alpha Industries a disponujeme největšími skladovými zásobami v ČR. Dále distribujeme doplňky a oblečení značek Antonio, Born to Fly, Miltec, Rothco, Adventure Menu, Van Os, Fostex, Brandit, Mars & Arms, Remove Before Flight a další. V sortimentu naleznete bundy, trička, kalhoty, šortky, mikiny, batohy, tašky, ledvinky, čepice, kulichy, brýle, hodinky, nášivky, opasky a mnoho dalšího.

Platební brána ComGate


Copyright 2002-2023 © Armyworld s. r. o. Všechna práva vyhrazena. 21 let ve Vašich službách. Děkujeme. #