Armyworld s.r.o. je dodavatelem streetového oblečení a módu ve stylu military. Prodáváme především oblečení značky Alpha Industries a disponujeme největšími skladovými zásobami v ČR. Dále distribujeme doplňky a oblečení značek Antonio, Miltec, Rothco, Adventure Menu, Van Os, Fostex, Brandit, MArs & Arms, Born to Fly, Remove Before Flight a další. V sortimentu naleznete bundy, trička, kalhoty, šortky, mikiny, batohy, tašky, ledvinky, čepice, kulichy, brýle, hodinky, nášivky, opasky a mnoho dalšího. ">skrytý text
pepřový sprej proti medvědům VESK Grizzly 150 ml | Pepřové obranné spreje — obchod Armyworld.cz |Armyworld - oblečení a vybavení pro město i outdoor
Úvodní stránkaPepřové obranné sprejepepřový sprej proti medvědům VESK Grizzly 150 ml

pepřový sprej proti medvědům VESK Grizzly 150 ml

Výrobce: KKS

Katalogové číslo: 20150-H

EAN: 4260325211734

× 1 190 Kč

VESK - Grizzly Outdoor - široký proud (mlha) - objem 150 ml

VESK Grizzly je vhodný pro každého, kdo se může v přírodě setkat s velkými a divokými zvířaty. Proud spreje vytvoří širokou plochu mlhy, takže v nebezpečné situaci není nutné tolik mířit.

Pepřový sprej VESK Grizzly obsahuje osvědčenou látku Oleoresin Capsicum. Dráždivá látka na bázi výtažku z chilli papriček způsobuje silný otok spojivek a silné slzení. Vysoce koncentrovaný 20 % roztok OC (4 000 000 jednotek Scoville) jednoduše nastříkejte na nos útočícího zvířete. Pepřový sprej účinkuje okamžitě a spolehlivě.
Hlavice spreje je opatřena rukojetí na prsty, která pomáhá správně namířit. Sprej navíc díky ní hezky drží v ruce, a eliminuje tak možnost vyklouznutí z ruky. Bezpečnostní pojistka na hlavici spreje zabraňuje nechtěnému vystříknutí.

Vysoký obsah kapsicinu je okamžitě účinný i proti větším útočícím zvířatům, typicky medvědům, divočákům apod.

Výběr pepřového spreje:
Pepřový sprej vybírejte podle objemu. Menší balení (150/200 ml) se hodí pro každodenní nošení, do auta apod. Větší náplně (400/750 ml) s pistolovou rukojetí jsou vhodné do situací, při kterých hrozí vysoké riziko útoku nebo útoků opakovaných.

Výskyt divokých zvířat v městských oblastech se stal v poslední době vážným problémem. S civilizačními změnami se mění i zvyky zvířat, která se vydávají stále hlouběji do zastavěných oblastí. Přicházejí stále blíže k domům a zvykají si na přítomnost lidí.

Podrobnosti o pepřovém spreji VESK Grizzly High-Jet Fog 150 ml:

- prodej od 18-ti let
- druh rozstřiku: oblak
- konzistence: gel
- rukojeť na prsty
- dosah: cca 6-7 m
- obsah: 150 ml
- účinná látka: Oleoresin Capsicum 20%
- scovilleho jednotky: 4 000 000
- průměr: cca 4,5 cm
- výška: cca 20 cm
- hmotnost: přibližně 400 g

Vyrobeno v Německu.

První pomoc při zasažení pepřovým sprejem:
Pepřový sprej působí velmi rychle a intenzivně, což způsobuje silné slzení u zasažené osoby. Pokud dojde k zasažení očí, okamžitě opláchněte oči vodou a vyhledejte lékařskou pomoc. Ke zmírnění účinků lze použít také speciální dekontaminační sprej. Pokud se sprej dostane na kůži, okamžitě odstraňte veškeré kontaminované oblečení a umyjte postižené místo velkým množstvím vody. Je důležité nepoužívat krémy, masti nebo oleje. Pokud dojde k zasažení, přeneste postiženou osobu na čerstvý vzduch a udržujte ji v klidu. Pokud přetrvávají potíže po jedné hodině, okamžitě vyhledejte lékaře. V případě požití spreje vyhledejte okamžitě lékařskou pomoc a ukažte obal nebo označení produktu.

INFO Pepřový sprej: Extrémní, okamžitý účinek na nos, oči a sliznice. V Americe a dalších zemích používá policie pepřový sprej pouze k obraně osob, protože je účinnější než CS plyn a funguje velmi spolehlivě.

Upozornění: Nesmí se dostat do rukou dětí !

Pepřový sprej a zákon
Pepřové spreje a paralyzéry jsou obranné prostředky volně prodejné od 18 let. Měly by se používat pouze v případě nutné obrany nebo krajní nouze. Tyto prostředky by měly být použity k odvrácení přímého útoku nebo k ochraně před nebezpečím, které přímo hrozí a které je chráněno trestním zákonem.

V Německu se pepřový sprej smí používat pouze k obraně proti agresivním zvířatům. Bez ohledu na to platí v odůvodněných případech vaše osobní právo na sebeobranu - viz také § 32 StGB Sebeobrana, stav nouze.

Bezpečnostní upozornění:

Extrémně hořlavý aerosol. Vysoce hořlavá kapalina a páry. Nádoba je pod stálým tlakem: při zahřátí může explodovat. Při požití a vniknutí do dýchacích cest může být obsah smrtelný. Způsobuje podráždění kůže. Může způsobit ospalost a závratě. Toxický pro vodní organismy, s dlouhodobými účinky. Držte mimo dosah dětí. Uchovávejte mimo dosah tepla, horkých povrchů, jisker, otevřeného ohně a jiných zdrojů hoření. Nekuřte. Nepropichujte ani nespalujte, a to ani po použití. Používejte pouze venku nebo v dobře větraném prostoru. Při požití: Okamžitě volejte lékaře případně toxikologické informační středisko. Nevyvolávejte zvracení. Uchovávejte obal těsně uzavřený na dobře větraném místě. Chraňte před slunečním zářením a nevystavujte teplotám nad 50 °C. Prázdný obal odevzdejte k likvidaci jako nebezpečný odpad.

 Top 5 produktů

Novinky

Partneři

Alpha Industries


Americká módní ikona vycházející z vojenského stylu oblečení.

Bohemia Balet


Soubor Taneční konzervatoře hlavního města Praha.

Čerstvě praženo - výběrová káva


Pražírna a obchod s výběrovou kávou.

Police Shop


Výstroj, vybavení a oblečení pro ozbrojené složky a agentury.

Provozovatel

Armyworld s.r.o.

IČ: 28872363, DIČ: CZ28872363

Dittrichova 7/2023

120 00 Praha 2

Telefon: +420 602 319 717

E-mail: shop@armyworld.cz

Armyworld je dodavatelem streetového oblečení a módy ve stylu army. Prodáváme hlavně oblečení značky Alpha Industries a disponujeme největšími skladovými zásobami v ČR. Dále distribujeme doplňky a oblečení značek Antonio, Born to Fly, Miltec, Rothco, Adventure Menu, Van Os, Fostex, Brandit, Mars & Arms, Remove Before Flight a další. V sortimentu naleznete bundy, trička, kalhoty, šortky, mikiny, batohy, tašky, ledvinky, čepice, kulichy, brýle, hodinky, nášivky, opasky a mnoho dalšího.

Platební brána ComGate


Copyright 2002-2023 © Armyworld s. r. o. Všechna práva vyhrazena. 21 let ve Vašich službách. Děkujeme. #