Armyworld s.r.o. je dodavatelem streetového oblečení a módu ve stylu military. Prodáváme především oblečení značky Alpha Industries a disponujeme největšími skladovými zásobami v ČR. Dále distribujeme doplňky a oblečení značek Antonio, Miltec, Rothco, Adventure Menu, Van Os, Fostex, Brandit, MArs & Arms, Born to Fly, Remove Before Flight a další. V sortimentu naleznete bundy, trička, kalhoty, šortky, mikiny, batohy, tašky, ledvinky, čepice, kulichy, brýle, hodinky, nášivky, opasky a mnoho dalšího. ">skrytý text
obranný sprej proti medvědům TETRAO Bear Spray 300 ml | Pepřové obranné spreje — obchod Armyworld.cz |Armyworld - oblečení a vybavení pro město i outdoor
Úvodní stránkaPepřové obranné sprejeobranný sprej proti medvědům TETRAO Bear Spray 300 ml

obranný sprej proti medvědům TETRAO Bear Spray 300 ml

Výrobce: TETRAO

Katalogové číslo: AL04

EAN: 2016100000046

× 1 620 Kč

Obranný sprej proti medvědům, vyráběný z přírodních produktů při použití v mezích nutné obrany nebo krajní nouze okamžitě paralyzuje útočníka a tento produkt osobní ochrany se právem řadí mezi nejkvalitnější výrobky tohoto druhu na trhu. CR spreje jsou vhodné i pro použití proti útočícím zvířatům. Sprej proti medvědům je reálné vyzkoušený a ověřený v praxi. Vysoký tlak v nádobě zajišťuje rychlost látky až 114 km/h což zajistí že ho lze použít i v proti větru.

Obranný sprej proti medvědům je jednou z nejúčinnějších možnosti jak se ubránit proti medvědovi v případě napadení. Účinek je zaručen i proti útočícím psům či jiným zvířatům. Látka CR se řadí mezi nejsilnější látky na trhu. Před dospělým člověkem se bez problémů ubráníte již po 2 sekundách po aplikací spreju. Člověka to doslova na určitý čas odrovná, a vy tak máte dostatok času na útěk. V Kanadě je sprej na medvědů povinná vybavaná každého turistu.

Sprej je vytvořen hlavně pro ženy, seniory, člověka, který nemá sebeobranný výcvik a podobně. Dostřik je do 10 metrů, sprej má široký rozptyl. Dokáže vyvolat okamžitý účinek takže útočníka to může zdržet na několik minut. Výhodou je jeho účinnost, rozptyl a agresivita. Okamžitý účinek zaručí, že útočník nemá šanci nejbližších 5 minut jakéhokoliv zásahu. Způsobí slzavenie očí, podráždění sliznic, dočasné oslepnutí (do 5 minut), štiplavou bolest kolem úst. Proto se spreje považují za nejlepší sebeobranu.

Vytváří přibližně 4 m širokou clonu z fyziologicky nejúčinnějších dráždivých látek mezi člověkem a medvědem a zároveň má silný odpuzující účinek na citlivé smyslové orgány medvěda s postřikem až do dálky 10m.

Účinné látky: Synergická směs fyziologicky nejúčinnějších zneschopňujících dráždivých látek s kombinovanými účinky označovanými jako CS, CN, OC, CR.

CS (orthochlorbenzalmalotrinil) - způsobuje zarudnutí a bolest očí spolu s rozostřeným viděním.

CP (8-Methyl-N-vanillyl-trans-6-nonenamide-Capsaicin) - způsobuje silné dráždění až pálení očí a mírný až těžký zánět spojivek. Také způsobuje pálení v nose a na sliznici dýchacích cest a na hrudi způsobuje pocit sevření až dušení.

OC (Oleoresin Capsicum) - je přírodním netoxickým výtažkem kajenského pepře – chilli papriček, který má po zasažení téměř okamžitý zastavovací účinek a způsobuje silné slzení očí, silné pálení v oblasti dýchacích cest, dráždivý kašel, pocit dušení, a také pálení zasažené. Okamžité zastavovací účinky zneškodní i zvířata se zvýšeným prahem citlivosti na bolest. Zastavovací účinky trvají déle než 20 minut a tím poskytnou potřebný čas na útěk před zvířetem.

CR (Dibenzo-Oxazepin) - zastavovací účinek je téměř okamžitý (trvá asi 2sek.) a účinnost trvá min. 15 až 30 minut. Po zasažení látkou postižený trpí pálivou bolestí v oblasti dýchacích cest, hlavy a očí.

Upozornění: Výrobek způsobí slzení očí, podráždění sliznic, dočasné oslepnutí, štiplavou bolest kolem úst a celkovou dezorientaci a paralyzaci!!!

Parametry produktu:

- dostřik až 10 metrů
- okamžitý účinek
- nejsilnější látka na trhu
- nejúčinnější obrana proti medvědům
- ověřené v praxi
- vybaven pojistkou

Dosah: do 10 m
Rozměry: 25,5 x 5 cm
Objem: 300 ml

Obsah balení: Obranný sprej proti medvědům - Bear spray CR 300 ml s pojistkou

 Top 5 produktů

Novinky

Partneři

Alpha Industries


Americká módní ikona vycházející z vojenského stylu oblečení.

Bohemia Balet


Soubor Taneční konzervatoře hlavního města Praha.

Čerstvě praženo - výběrová káva


Pražírna a obchod s výběrovou kávou.

Police Shop


Výstroj, vybavení a oblečení pro ozbrojené složky a agentury.

Provozovatel

Armyworld s.r.o.

IČ: 28872363, DIČ: CZ28872363

Dittrichova 7/2023

120 00 Praha 2

Telefon: +420 602 319 717

E-mail: shop@armyworld.cz

Armyworld je dodavatelem streetového oblečení a módy ve stylu army. Prodáváme hlavně oblečení značky Alpha Industries a disponujeme největšími skladovými zásobami v ČR. Dále distribujeme doplňky a oblečení značek Antonio, Born to Fly, Miltec, Rothco, Adventure Menu, Van Os, Fostex, Brandit, Mars & Arms, Remove Before Flight a další. V sortimentu naleznete bundy, trička, kalhoty, šortky, mikiny, batohy, tašky, ledvinky, čepice, kulichy, brýle, hodinky, nášivky, opasky a mnoho dalšího.

Platební brána ComGate


Copyright 2002-2023 © Armyworld s. r. o. Všechna práva vyhrazena. 21 let ve Vašich službách. Děkujeme. #