Armyworld s.r.o. je dodavatelem streetového oblečení a módu ve stylu military. Prodáváme především oblečení značky Alpha Industries a disponujeme největšími skladovými zásobami v ČR. Dále distribujeme doplňky a oblečení značek Antonio, Miltec, Rothco, Adventure Menu, Van Os, Fostex, Brandit, MArs & Arms, Born to Fly, Remove Before Flight a další. V sortimentu naleznete bundy, trička, kalhoty, šortky, mikiny, batohy, tašky, ledvinky, čepice, kulichy, brýle, hodinky, nášivky, opasky a mnoho dalšího. ">skrytý text
kapesní nástroj Minimalist | Nářadí — obchod Armyworld.cz |Armyworld - oblečení a vybavení pro město i outdoor
Úvodní stránkaOutdoorové vybaveníNářadíkapesní nástroj Minimalist

kapesní nástroj Minimalist

Výrobce: TRUE UTILITY

Katalogové číslo: TU208

EAN: 5060063226224

× 450 Kč

Minimalist je efektivně navržený kapesní multitool s masivními 7 funkcemi. Je navržena tak, aby byla blízko vašich klíčů.

Minimalistický kapesní nástroj Minimalist je lehký a štíhlý kapesní nástroj navržený s ohledem na jednoduchost. Pro minimalisty, kteří chtějí přestat nosit příliš mnoho věcí v kapse, jsou to jen základní věci. Zacvakněte a přidejte tento nástroj na oblečení, tašku nebo klíčenku. Minimalist je chytře vybaven otvírákem na láhve, pilníkem, šroubovákem Phillips, řezačem, plochými šroubováky a neuzamčujícím nožem (britský zákon). Vyrobeno z nerezové oceli potažené černým titanem.

Vyrobený z nerezového vysoce kvalitního rámu s čepelí a nástrojem potaženým černým titanem. Můžete se spolehnout, že je minimalistický je elegantní, ale extrémně tvrdý a odolný. Minimalist můžete připnout na tašku nebo klíčenku pomocí zabudovaného karabinového klipu.

Tento nástroj obsahuje:

    Otvírák na láhve
    Pilník
    Křížový šroubovák
    Řezačka
    Velký a malý plochý šroubovák
    Nůž bez zámku (UK zákon)

Kompaktní a lehký, tento nástroj je dokonalým doplňkem na klíčenku, kde se mísí s klíči a dalším příslušenstvím.

 Top 5 produktů

Novinky

Partneři

Alpha Industries


Americká módní ikona vycházející z vojenského stylu oblečení.

Bohemia Balet


Soubor Taneční konzervatoře hlavního města Praha.

Čerstvě praženo - výběrová káva


Pražírna a obchod s výběrovou kávou.

Police Shop


Výstroj, vybavení a oblečení pro ozbrojené složky a agentury.

Provozovatel

Armyworld s.r.o.

IČ: 28872363, DIČ: CZ28872363

Dittrichova 7/2023

120 00 Praha 2

Telefon: +420 602 319 717

E-mail: shop@armyworld.cz

Armyworld je dodavatelem streetového oblečení a módy ve stylu army. Prodáváme hlavně oblečení značky Alpha Industries a disponujeme největšími skladovými zásobami v ČR. Dále distribujeme doplňky a oblečení značek Antonio, Born to Fly, Miltec, Rothco, Adventure Menu, Van Os, Fostex, Brandit, Mars & Arms, Remove Before Flight a další. V sortimentu naleznete bundy, trička, kalhoty, šortky, mikiny, batohy, tašky, ledvinky, čepice, kulichy, brýle, hodinky, nášivky, opasky a mnoho dalšího.

Platební brána ComGate


Copyright 2002-2023 © Armyworld s. r. o. Všechna práva vyhrazena. 21 let ve Vašich službách. Děkujeme. #