Armyworld s.r.o. je dodavatelem streetového oblečení a módu ve stylu military. Prodáváme především oblečení značky Alpha Industries a disponujeme největšími skladovými zásobami v ČR. Dále distribujeme doplňky a oblečení značek Antonio, Miltec, Rothco, Adventure Menu, Van Os, Fostex, Brandit, MArs & Arms, Born to Fly, Remove Before Flight a další. V sortimentu naleznete bundy, trička, kalhoty, šortky, mikiny, batohy, tašky, ledvinky, čepice, kulichy, brýle, hodinky, nášivky, opasky a mnoho dalšího. ">skrytý text
Chytrá autolékárnička textilní (kortexová) | Lékárničky — obchod Armyworld.cz |Armyworld - oblečení a vybavení pro město i outdoor
Úvodní stránkaOutdoorové vybaveníLékárničkyChytrá autolékárnička textilní (kortexová)

Chytrá autolékárnička textilní (kortexová)

Výrobce: MFH

Katalogové číslo: PRPOM02

× 550 Kč

Chytrá autolékárnička splňuje nejen všechny české normy a vyhlášky, ale je vybavena opravdu kvalitními pomůckami. Je určena všem, kterým není lhostejná kvalita prodávaných autolékárniček v ČR a byla vyvinuta jako originální produkt, která ho také doporučuje na všech svých zážitkových kurzech v rámci výuky o dopravní nehodě.

Prodej autolékárniček už není co býval v letech 2010-2018, kdy byl vyhláškami stanoven povinný obsah a povinná výměna co 4 roky. Ojedinělý případ v Evropě - bohužel kvalita odpovídala ceně. Každý chtěl splnit zákonnou povinnost a mít v autě lékárničku za co nejmenší peníz,  ve velkém se dovážely produkty z Číny. To je pochopitelné, ale v porovnání s cenou auta je to naprosto zanedbatelná částka. A pokud by se  podařilo zachránit lidský život, pak je to cena nesrovnatelná.

Trocha statistiky z roku 2019: V roce 2019 bylo v důsledku dopravních nehod na pozemních komunikacích usmrceno 547, těžce zraněno 2 110 osob a lehce zraněno přes 22 000 osob. V průměru tak každé 3 hodiny a 18 minut došlo na českých silnicích k závažné dopravní nehodě, buď smrtelné nebo s těžkým zraněním. Dopravní nehoda je sama o sobě velice stresová situace, která vyžaduje zachování chladné hlavy, o to je pak horší představa chtít pomoci a nemít čím. Je spousta lidí, kteří by rádi pomohli, ale nedokáží překonat strach. Trénink dělá mistra a je dokázáno, že kurzy zážitkovou formou v lidech zanechají mnohem více informací a pocit sebejistoty než nudný výklad u prezentace. Situace se naštěstí mění a doufáme, že si i náš produkt najde mezi lidmi své místo. I kdyby se podařilo zachránit 1 lidský život, tak celé úsilí a práce nebyly zbytečné!

Podle zkušeností ze zážitkových kurzů však nestačí mít jen kvalitní zdravotnické pomůcky, ale vědět, co v dané situaci dělat. Proto také nabízíme zážitkové kurzy první pomoci PrPom pro zvládání dopravní nehody. Snažíme se zábavnou formou šířit povědomí o této oblasti mezi laickou veřejnost.

Takže si to shrneme, proč byste měli uvažovat o koupi této autolékárničky, i když je 2-3x dražší než běžně dostupné autolékárničky:

Je to jediná autolékárnička, na kterou záchranáři nenadávají (záchranáři kritizují kvalitu autolékárniček).
Je to jediná lékárnička, která odpovídá nejen vyhlášce, ale i zdravému rozumu – obsahuje opravdu kvalitní vybavení a nikoliv laciné braky.
Leták plný rad a tipů, jak lze pomůcky využít i v běžném každodenním životě.
Ochrana zachránce je důležitá, proto jsou v autolékárničce 3 páry rukavic.
Věříme, že se mezi námi najdou lidé, kteří se díky této autolékárničce stanou hrdiny všedního dne. Hodně štěstí na cestách a jezděte opatrně.Top 5 produktů

Novinky

Partneři

Tanec v srdci


Taneční škola původní kubánské salsy pro všechny úrovně.

Bohemia Balet


Soubor Taneční konzervatoře hlavního města Praha.

Taneční konzervatoř hl. m. Prahy


Výběrová taneční škola.

Police Shop


Výstroj, vybavení a oblečení pro ozbrojené složky a agentury.

Provozovatel

Armyworld s.r.o.

IČ: 28872363, DIČ: CZ28872363

Dittrichova 7/2023

120 00 Praha 2

Telefon: +420 602 319 717

E-mail: shop@armyworld.cz

Armyworld je dodavatelem streetového oblečení a módy ve stylu army. Prodáváme hlavně oblečení značky Alpha Industries a disponujeme největšími skladovými zásobami v ČR. Dále distribujeme doplňky a oblečení značek Antonio, Born to Fly, Miltec, Rothco, Adventure Menu, Van Os, Fostex, Brandit, Mars & Arms, Remove Before Flight a další. V sortimentu naleznete bundy, trička, kalhoty, šortky, mikiny, batohy, tašky, ledvinky, čepice, kulichy, brýle, hodinky, nášivky, opasky a mnoho dalšího.


Copyright 2002-2019 © Armyworld s. r. o. Všechna práva vyhrazena. #