Armyworld s.r.o. je dodavatelem streetového oblečení a módu ve stylu military. Prodáváme především oblečení značky Alpha Industries a disponujeme největšími skladovými zásobami v ČR. Dále distribujeme doplňky a oblečení značek Antonio, Miltec, Rothco, Adventure Menu, Van Os, Fostex, Brandit, MArs & Arms, Born to Fly, Remove Before Flight a další. V sortimentu naleznete bundy, trička, kalhoty, šortky, mikiny, batohy, tašky, ledvinky, čepice, kulichy, brýle, hodinky, nášivky, opasky a mnoho dalšího. ">skrytý text
nášivka C-130 HERCULES | Nášivky letectvo — obchod Armyworld.cz |Armyworld - oblečení a vybavení pro město i outdoor
Úvodní stránkaNášivkyNášivky letectvonášivka C-130 HERCULES

nášivka C-130 HERCULES

Výrobce: FOSTEX

Katalogové číslo: 4423063286

× 119 Kč

Nášivka s motivem letadla Lockheed C-130 Hercules.
Lockheed C-130 Hercules je americký vojenský čtyřmotorový turbovrtulový transportní letoun, který vznikl a byl původně vyráběn firmou Lockheed (nyní Lockheed Martin). Je schopen provozu z nezpevněných drah a původně byl navržený jako nákladní letoun k přepravě vojsk a zraněných. Všestranný drak letounu našel uplatnění v celé řadě dalších rolí jako letoun palebné podpory (AC-130), pro útoky na pozemní cíle, pátrání a záchrana, výzkumný a meteorologický letoun, létající tanker, námořní hlídkový letoun a hasicí letoun. V současné době slouží jako hlavní taktický transportní letoun v mnoha letectvech po celém světě. Přes 40 jeho variant slouží asi v šedesáti zemích, včetně civilních verzí značených jako Lockheed L-100. Letoun je průkopníkem taktického použití a je považován za nejdůležitější transportní letoun vůbec.

Rozměr: cca 10 x 10 cmTop 5 produktů

Novinky

Partneři

Tanec v srdci


Taneční škola původní kubánské salsy pro všechny úrovně.

Bohemia Balet


Soubor Taneční konzervatoře hlavního města Praha.

Taneční konzervatoř hl. m. Prahy


Výběrová taneční škola.

Police Shop


Výstroj, vybavení a oblečení pro ozbrojené složky a agentury.

Provozovatel

Armyworld s.r.o.

IČ: 28872363, DIČ: CZ28872363

Dittrichova 7/2023

120 00 Praha 2

Telefon: +420 602 319 717

E-mail: shop@armyworld.cz


Armyworld je dodavatelem streetového oblečení a módy ve stylu army. Prodáváme hlavně oblečení značky Alpha Industries a disponujeme největšími skladovými zásobami v ČR. Dále distribujeme doplňky a oblečení značek Antonio, Born to Fly, Miltec, Rothco, Adventure Menu, Van Os, Fostex, Brandit, Mars & Arms, Remove Before Flight a další. V sortimentu naleznete bundy, trička, kalhoty, šortky, mikiny, batohy, tašky, ledvinky, čepice, kulichy, brýle, hodinky, nášivky, opasky a mnoho dalšího.


Copyright 2002-2021 © Armyworld s. r. o. Všechna práva vyhrazena. #