Armyworld s.r.o. je dodavatelem streetového oblečení a módu ve stylu military. Prodáváme především oblečení značky Alpha Industries a disponujeme největšími skladovými zásobami v ČR. Dále distribujeme doplňky a oblečení značek Antonio, Miltec, Rothco, Adventure Menu, Van Os, Fostex, Brandit, MArs & Arms, Born to Fly, Remove Before Flight a další. V sortimentu naleznete bundy, trička, kalhoty, šortky, mikiny, batohy, tašky, ledvinky, čepice, kulichy, brýle, hodinky, nášivky, opasky a mnoho dalšího. ">skrytý text
čepice 82nd AIRBORNE Subdued zelená | U.S.Army — obchod Armyworld.cz |Armyworld - oblečení a vybavení pro město i outdoor
Úvodní stránkaKšiltovkyU.S.Armyčepice 82nd AIRBORNE Subdued zelená

čepice 82nd AIRBORNE Subdued zelená

Výrobce: FOSTEX

Katalogové číslo: 215120GR

EAN: 8719298238485

× 260 Kč

82nd Airborne Division je výsadková pěší divize armády Spojených Států, která se specializuje na výsadky do krizových oblastí kdekoliv na světě do 18-ti hodin. Sídlo jednotky je ve Fort Bragg v Severní Karolíně. 82nd Airborne Division je součástí XVIII. výsadkového sboru a je nejvíce strategickou součástí ze všech mobilních divizí US Army. Někdy se uvádí, že je 82.divize nejlépe vyzvičenou lehkou pěší divizí na světě. V současnosti provádí tato divizie operace na území Iráku a poskytuje pomoc a poradenství iráckým bezpečnostním silám.

Divize byla původně zřízena jako 82.divize v Národní armádě 5.srpna 1917, krátce po vstupu USA do 1.světové války. Divize byla zorganizována 25.srpna 1917 v táboře Gordon stát Georgia, později se vyznamenala v závěrečných bojích na západní frontě. Původně její členové pocházeli ze všech tehdejších 48 amerických států, tak se jí přezdívalo "All-American". Tento název je i základem jejího loga "AA". Divize sloužila i ve 2.světové válce, kdy byla v srpnu 1942 rekontruována jako 1st Airborne Division a zúčastnila se mnoha bojů v této válce.

Tato čepice je tedy vyjádřením pocty této jednotce.

Nastavitelná velikost.

Materiál - 100 % bavlna.Top 5 produktů

Novinky

Partneři

Tanec v srdci


Taneční škola původní kubánské salsy pro všechny úrovně.

Bohemia Balet


Soubor Taneční konzervatoře hlavního města Praha.

Čerstvě praženo - výběrová káva


Pražírna a obchod s výběrovou kávou.

Police Shop


Výstroj, vybavení a oblečení pro ozbrojené složky a agentury.

Provozovatel

Armyworld s.r.o.

IČ: 28872363, DIČ: CZ28872363

Dittrichova 7/2023

120 00 Praha 2

Telefon: +420 602 319 717

E-mail: shop@armyworld.cz

Armyworld je dodavatelem streetového oblečení a módy ve stylu army. Prodáváme hlavně oblečení značky Alpha Industries a disponujeme největšími skladovými zásobami v ČR. Dále distribujeme doplňky a oblečení značek Antonio, Born to Fly, Miltec, Rothco, Adventure Menu, Van Os, Fostex, Brandit, Mars & Arms, Remove Before Flight a další. V sortimentu naleznete bundy, trička, kalhoty, šortky, mikiny, batohy, tašky, ledvinky, čepice, kulichy, brýle, hodinky, nášivky, opasky a mnoho dalšího.

Platební brána ComGate


Copyright 2002-2023 © Armyworld s. r. o. Všechna práva vyhrazena. 21 let ve Vašich službách. Děkujeme. #