Armyworld s.r.o. je dodavatelem streetového oblečení a módu ve stylu military. Prodáváme především oblečení značky Alpha Industries a disponujeme největšími skladovými zásobami v ČR. Dále distribujeme doplňky a oblečení značek Surplus, Antonio, Sturm, Miltec, Rothco, Adventure Menu, Van Os, Fostex, Brandit, Cyalume, Remove Before Flight a další. V sortimentu naleznete bundy, trička, kalhoty, šortky, mikiny, batohy, tašky, ledvinky, čepice, kulichy, brýle, hodinky, nášivky, opasky a mnoho dalšího. ">skrytý text
čepice baseball AIRBORNE černá | S motivem — obchod Armyworld.cz |Armyworld - oblečení a vybavení pro město i outdoor
Úvodní stránkaKšiltovkyS motivemčepice baseball AIRBORNE černá

čepice baseball AIRBORNE černá

Výrobce: FOSTEX

Katalogové číslo: 215162269

× 250 Kč

Symbol padáku, běžně označovaný také jako "Jump Wings" nebo "Silver Wings" je vojenský odznak ozbrojených sil Spojených Států. Odznak je univerzální jak pro příslušníky US Army, US Air Force, US Marine Corps tak i US Navy. Jediná součást, která odznak nepoužívá je US Coast Guard (Pobřežní stráž), nicméně v opodstatněných případech jsou i její příslušníci oprváněni tento odznak nosit. Jednotky DoD mohou tento odznak rovněž používat. US Army a US Air Force mají ještě vlastní odznaky ve variantě Senior a Master. US Navy a US Marine COrps vydávají tyto odznaky pouze pokročilým parašutistům. Většina odznaků je přidělena po absolvování hlavního výcviku ve škole US Army Airborne School.

Nastavitelná velikost.

Materiál - 100 % bavlna.Top 5 produktů

Novinky

Partneři

Tanec v srdci


Taneční škola původní kubánské salsy pro všechny úrovně.

Bohemia Balet


Soubor Taneční konzervatoře hlavního města Praha.

Taneční konzervatoř hl. m. Prahy


Výběrová taneční škola.

Police Shop


Výstroj, vybavení a oblečení pro ozbrojené složky a agentury.

Provozovatel

Armyworld s.r.o.

IČ: 28872363, DIČ: CZ28872363

Dittrichova 7/2023

120 00 Praha 2

Telefon: +420 602 319 717

E-mail: shop@armyworld.cz

Armyworld je dodavatelem streetového oblečení a módy ve stylu army. Prodáváme hlavně oblečení značky Alpha Industries a disponujeme největšími skladovými zásobami v ČR. Dále distribujeme doplňky a oblečení značek Antonio, Born to Fly, Miltec, Rothco, Adventure Menu, Van Os, Fostex, Brandit, Mars & Arms, Remove Before Flight a další. V sortimentu naleznete bundy, trička, kalhoty, šortky, mikiny, batohy, tašky, ledvinky, čepice, kulichy, brýle, hodinky, nášivky, opasky a mnoho dalšího.


Copyright 2002-2019 © Armyworld s. r. o. Všechna práva vyhrazena. #