Armyworld s.r.o. je dodavatelem streetového oblečení a módu ve stylu military. Prodáváme především oblečení značky Alpha Industries a disponujeme největšími skladovými zásobami v ČR. Dále distribujeme doplňky a oblečení značek Antonio, Miltec, Rothco, Adventure Menu, Van Os, Fostex, Brandit, MArs & Arms, Born to Fly, Remove Before Flight a další. V sortimentu naleznete bundy, trička, kalhoty, šortky, mikiny, batohy, tašky, ledvinky, čepice, kulichy, brýle, hodinky, nášivky, opasky a mnoho dalšího. ">skrytý text
klíčenka na krk Molecule Lanyard červená | Ostatní klíčenky — obchod Armyworld.cz |Armyworld - oblečení a vybavení pro město i outdoor
Úvodní stránkaKlíčenkyOstatní klíčenkyklíčenka na krk Molecule Lanyard červená

klíčenka na krk Molecule Lanyard červená

Výrobce: MOLECULE

Katalogové číslo: LY001RD

× 250 Kč

Mějte přehled o klíčích od domu, klíčových kartách apod. s tímto velmi pěkným přívěskem na klíče od společnosti Molecule.

Nyní již nebudete muset trávit čas hledáním klíčů v tašce. S touto klíčenkou od společnosti Molecule klíče v tašce nebo v kapse snadno najdete.

Klíčenka se hodí, pokud máte více než jen několik jednotlivých klíčů, které musíte sledovat. Na druhou stranu, pokud se jedná pouze o jeden nebo 2, můžeme vám také doporučit, abyste se podívali na naše klíčenky.

Parádní a stylová šňůrka MOLECULE.

Vyrobeno z měkké bavlny a polyesteru s jemnými detaily. Klíčenka je zakončena kovovou sponou s logem MOLECULE. Odnímatelná klíčenka má plastový zámek, takže je odolná. Klíčenka má  3 různé možnosti připevnění příslušenství (svorka, šňůrka, kroužek), díky čemuž má klíčenka neuvěřitelně univerzální využití.

Rozměry cca: 45 x 2,5 cmTop 5 produktů

Novinky

Partneři

Tanec v srdci


Taneční škola původní kubánské salsy pro všechny úrovně.

Bohemia Balet


Soubor Taneční konzervatoře hlavního města Praha.

Čerstvě praženo - výběrová káva


Pražírna a obchod s výběrovou kávou.

Police Shop


Výstroj, vybavení a oblečení pro ozbrojené složky a agentury.

Provozovatel

Armyworld s.r.o.

IČ: 28872363, DIČ: CZ28872363

Dittrichova 7/2023

120 00 Praha 2

Telefon: +420 602 319 717

E-mail: shop@armyworld.cz

Armyworld je dodavatelem streetového oblečení a módy ve stylu army. Prodáváme hlavně oblečení značky Alpha Industries a disponujeme největšími skladovými zásobami v ČR. Dále distribujeme doplňky a oblečení značek Antonio, Born to Fly, Miltec, Rothco, Adventure Menu, Van Os, Fostex, Brandit, Mars & Arms, Remove Before Flight a další. V sortimentu naleznete bundy, trička, kalhoty, šortky, mikiny, batohy, tašky, ledvinky, čepice, kulichy, brýle, hodinky, nášivky, opasky a mnoho dalšího.

Platební brána ComGate


Copyright 2002-2023 © Armyworld s. r. o. Všechna práva vyhrazena. 21 let ve Vašich službách. Děkujeme. #