Armyworld s.r.o. je dodavatelem streetového oblečení a módu ve stylu military. Prodáváme především oblečení značky Alpha Industries a disponujeme největšími skladovými zásobami v ČR. Dále distribujeme doplňky a oblečení značek Surplus, Antonio, Sturm, Miltec, Rothco, Adventure Menu, Van Os, Fostex, Brandit, Cyalume, Remove Before Flight a další. V sortimentu naleznete bundy, trička, kalhoty, šortky, mikiny, batohy, tašky, ledvinky, čepice, kulichy, brýle, hodinky, nášivky, opasky a mnoho dalšího. ">skrytý text
klíčenky REMOVE BEFORE FLIGHT 2ks nylonové | Klíčenky — obchod Armyworld.cz |Armyworld - oblečení a vybavení pro město i outdoor
Úvodní stránkaKlíčenkyklíčenky REMOVE BEFORE FLIGHT 2ks nylonové

klíčenky REMOVE BEFORE FLIGHT 2ks nylonové

Výrobce: RBF ORIGINALS

Katalogové číslo: RBF012-2

× 329 Kč

2 kusy velmi odolných pásků "REMOVE BEFORE FLIGHT" vyztužených nylonovým vláknem. Vyrobena ze speciálního PVC odolného proti nečistotám, slunci a vodě. Potisk po obou stranách. Ani malá ani velká, ideální pro venkovní použití v každém počasí. Vhodná k zavěšení i na Vaše zavazadlo.

Tento přívěšek je používán v leteckém průmyslu, společnostmi provádějícími údržbu a majiteli letadel, ale je zároveň oblíbený doplněk oblečení nebo zavazadel. Tyto bezpečnostní visačky jsou připevněné k letadlům, vrtulníkům a UAV / UAS (drony). Označují kryty nebo součásti, které je třeba před letem odstranit. Proto se nazývají  „Remove Before Flight", " Odstraňte před letem". Ukažte všem, že máte rádi létání a svět kolem letadel !

Značka RBF-Originals znamená špičkovou kvalitu.

- originální přívěšek na klíče
- motiv potištěný bílou barvou
- materiál PVC
- kovové očko
- designový kroužek na klíče
- rozměry: cca 16 x 3 cm

Licencovaný značkový produkt



Top 5 produktů

Novinky

Partneři

Tanec v srdci


Taneční škola původní kubánské salsy pro všechny úrovně.

Bohemia Balet


Soubor Taneční konzervatoře hlavního města Praha.

Taneční konzervatoř hl. m. Prahy


Výběrová taneční škola.

Police Shop


Výstroj, vybavení a oblečení pro ozbrojené složky a agentury.

Provozovatel

Armyworld s.r.o.

IČ: 28872363, DIČ: CZ28872363

Dittrichova 7/2023

120 00 Praha 2

Telefon: +420 602 319 717

E-mail: shop@armyworld.cz

Armyworld je dodavatelem streetového oblečení a módy ve stylu army. Prodáváme hlavně oblečení značky Alpha Industries a disponujeme největšími skladovými zásobami v ČR. Dále distribujeme doplňky a oblečení značek Antonio, Born to Fly, Miltec, Rothco, Adventure Menu, Van Os, Fostex, Brandit, Mars & Arms, Remove Before Flight a další. V sortimentu naleznete bundy, trička, kalhoty, šortky, mikiny, batohy, tašky, ledvinky, čepice, kulichy, brýle, hodinky, nášivky, opasky a mnoho dalšího.


Copyright 2002-2019 © Armyworld s. r. o. Všechna práva vyhrazena. #