Armyworld s.r.o. je dodavatelem streetového oblečení a módu ve stylu military. Prodáváme především oblečení značky Alpha Industries a disponujeme největšími skladovými zásobami v ČR. Dále distribujeme doplňky a oblečení značek Antonio, Miltec, Rothco, Adventure Menu, Van Os, Fostex, Brandit, MArs & Arms, Born to Fly, Remove Before Flight a další. V sortimentu naleznete bundy, trička, kalhoty, šortky, mikiny, batohy, tašky, ledvinky, čepice, kulichy, brýle, hodinky, nášivky, opasky a mnoho dalšího. ">skrytý text
přívěsek z letadla Swiss Airbus A340–HB-JMK bílý | Klíčenky letecké — obchod Armyworld.cz |Armyworld - oblečení a vybavení pro město i outdoor
Úvodní stránkaKlíčenkyKlíčenky letecképřívěsek z letadla Swiss Airbus A340–HB-JMK bílý

přívěsek z letadla Swiss Airbus A340–HB-JMK bílý

Výrobce: AVIATIONTAG

Katalogové číslo: HBJMK01

× 890 Kč

Naše limitovaná série A340 má stejnou DNA jako "létající velvyslanec" společnosti Swiss, A340 HB-JMK, známý také pod přezdívkou Aarau. Airbus A340 patřil k největším letadlům ve flotile společnosti Swiss a během své dvacetileté služby pro Swiss procestoval půlku světa. Mezi jeho destinace patřily Sao Paulo, Tokio a Šanghaj. Po dvaceti letech na obloze je připraven zahájit novou kapitolu jako váš Aviationtag.

Řada A340 - stvořená pro všechny milovníky cestování.

Poznámka: Každý přívěsek je jedinečný. V závislosti na letadle se přívěsky mohou lišit haptikou, tloušťkou materiálu a barvou. Drobné vady svědčí o dlouhé historii letadla a jsou autentickou připomínkou jeho slavných dnů nad oblaky. Drobné škrábance, odlupující se barva a nedokonalosti jsou zcela normální a dodávají našim visačkám Aviationtags jedinečný půvab - kouzlo historického výrobku vyrobeného z upcyklovaných materiálů. Tyto zvláštnosti nejsou výsledkem výrobního procesu, ale jednoduše odrážejí stav materiálu letadla, který používáme, v době jeho vytěžení. Původní barva letadel z této edice je poměrně citlivá, proto se o svou visačku dobře starejte!

Pokud chcete používat jako přívěsek na klíče nebo visačku na tašku, důrazně doporučujeme použít ochranný kryt Aviationtag.

Airbus A340 je čtyřmotorové proudové dopravní letadlo pro přepravu cestujících s dlouhým doletem, které vyvinula a vyrábí evropská letecká společnost Airbus. A340 byl prvním komerčním letadlem vyrobeným společností Airbus se čtyřmi motory a prvním civilním širokotrupým letadlem na světě s digitálním řízením fly-by-wire. A340-300 je dlouhý 63,68 m a může přepravovat 295 až 440 cestujících. Jeho maximální dolet je 12 500 km.

Rozměr: cca 35 x 88 mm
Hmotnost: cca 0,025 kg
Materiál: recyklovaný plášť letadlaTop 5 produktů

Novinky

Partneři

Tanec v srdci


Taneční škola původní kubánské salsy pro všechny úrovně.

Bohemia Balet


Soubor Taneční konzervatoře hlavního města Praha.

Čerstvě praženo - výběrová káva


Pražírna a obchod s výběrovou kávou.

Police Shop


Výstroj, vybavení a oblečení pro ozbrojené složky a agentury.

Provozovatel

Armyworld s.r.o.

IČ: 28872363, DIČ: CZ28872363

Dittrichova 7/2023

120 00 Praha 2

Telefon: +420 602 319 717

E-mail: shop@armyworld.cz


Armyworld je dodavatelem streetového oblečení a módy ve stylu army. Prodáváme hlavně oblečení značky Alpha Industries a disponujeme největšími skladovými zásobami v ČR. Dále distribujeme doplňky a oblečení značek Antonio, Born to Fly, Miltec, Rothco, Adventure Menu, Van Os, Fostex, Brandit, Mars & Arms, Remove Before Flight a další. V sortimentu naleznete bundy, trička, kalhoty, šortky, mikiny, batohy, tašky, ledvinky, čepice, kulichy, brýle, hodinky, nášivky, opasky a mnoho dalšího.


Copyright 2002-2022 © Armyworld s. r. o. Všechna práva vyhrazena. 20 let ve Vašich službách. Děkujeme. #