Armyworld s.r.o. je dodavatelem streetového oblečení a módu ve stylu military. Prodáváme především oblečení značky Alpha Industries a disponujeme největšími skladovými zásobami v ČR. Dále distribujeme doplňky a oblečení značek Antonio, Miltec, Rothco, Adventure Menu, Van Os, Fostex, Brandit, MArs & Arms, Born to Fly, Remove Before Flight a další. V sortimentu naleznete bundy, trička, kalhoty, šortky, mikiny, batohy, tašky, ledvinky, čepice, kulichy, brýle, hodinky, nášivky, opasky a mnoho dalšího. ">skrytý text
přívěsek z letadla Piaggio P.180 Avanti-D-IZZY bílý | Klíčenky letecké — obchod Armyworld.cz |Armyworld - oblečení a vybavení pro město i outdoor
Úvodní stránkaKlíčenkyKlíčenky letecképřívěsek z letadla Piaggio P.180 Avanti-D-IZZY bílý

přívěsek z letadla Piaggio P.180 Avanti-D-IZZY bílý

Výrobce: AVIATIONTAG

Katalogové číslo: D-IZZY-White

× 690 Kč

Výjimečný příklad efektivní inovace!

Elegantní, elegantní a především úžasně rychlý - to je Piaggio P.180 Avanti. Osobní a obchodní letoun se sportovní registrací D-IZZY a výrobním číslem (MSN) 1034 provozovala německá letecká společnost AirGO Private Airline Gmbh se sídlem na letišti Mainz-Finthen a byl postaven v roce 2000 společností Piaggio Aerospace jako součást řady Piaggio Avanti. Při rychlosti 400 kt neboli Mach 0,7 je Avanti stejně rychlý jako lehké proudové letadlo, ale spotřebuje jen 60 % paliva a pojme až sedm cestujících.

D-IZZY byl umístěn na letišti Avignon v jižní Francii a tvořil součást největší flotily Piaggio Avanti v Evropě.

Jsme nadšeni, že můžeme italskou hvězdu business letectví přivítat v naší rodině Aviationtag!

Běžte, pořiďte si svůj!

Poznámka: Každý přívěšek je jedinečný. V závislosti na letadle se přívěšky mohou lišit haptikou, tloušťkou materiálu a barvou. Drobné vady svědčí o dlouhé historii letadla a jsou autentickou připomínkou jeho slavných dnů nad oblaky. Drobné škrábance, odlupující se barva a nedokonalosti jsou zcela normální a dodávají našim visačkám Aviationtags jedinečný půvab - kouzlo historického výrobku vyrobeného z upcyklovaných materiálů. Tyto zvláštnosti nejsou výsledkem výrobního procesu, ale jednoduše odrážejí stav materiálu letadla, který používáme, v době jeho vytěžení. Původní barva letadel z této edice je poměrně citlivá, proto se o svou visačku dobře starejte!

Pokud ji chcete používat jako přívěsek na klíče nebo visačku na tašku, důrazně doporučujeme použít ochranný kryt Aviationtag.

Piaggio P.180 Avanti: Piaggio P.180 Avanti je italský dopravní letoun pro výkonné zaměstnance se dvěma turbovrtulovými motory v tlačném uspořádání. Může pojmout až devět cestujících v přetlakové kabině a může být řízen jedním nebo dvěma piloty. Konstrukce je tříplošná, má jak malé příďové křídlo a konvenční ocasní plochy, tak i hlavní křídlo, přičemž nosníky hlavního křídla procházejí za prostorem kabiny pro cestující. Maximální rychlost je 732 km/h (460 mph, 400 kn) a maximální dolet 2800 km.

Rozměr: cca 35 x 88 mm
Hmotnost: cca 0,025 kg
Materiál: recyklovaný plášť letadlaTop 5 produktů

Novinky

Partneři

Tanec v srdci


Taneční škola původní kubánské salsy pro všechny úrovně.

Bohemia Balet


Soubor Taneční konzervatoře hlavního města Praha.

Čerstvě praženo - výběrová káva


Pražírna a obchod s výběrovou kávou.

Police Shop


Výstroj, vybavení a oblečení pro ozbrojené složky a agentury.

Provozovatel

Armyworld s.r.o.

IČ: 28872363, DIČ: CZ28872363

Dittrichova 7/2023

120 00 Praha 2

Telefon: +420 602 319 717

E-mail: shop@armyworld.cz


Armyworld je dodavatelem streetového oblečení a módy ve stylu army. Prodáváme hlavně oblečení značky Alpha Industries a disponujeme největšími skladovými zásobami v ČR. Dále distribujeme doplňky a oblečení značek Antonio, Born to Fly, Miltec, Rothco, Adventure Menu, Van Os, Fostex, Brandit, Mars & Arms, Remove Before Flight a další. V sortimentu naleznete bundy, trička, kalhoty, šortky, mikiny, batohy, tašky, ledvinky, čepice, kulichy, brýle, hodinky, nášivky, opasky a mnoho dalšího.


Copyright 2002-2022 © Armyworld s. r. o. Všechna práva vyhrazena. 20 let ve Vašich službách. Děkujeme. #