Armyworld s.r.o. je dodavatelem streetového oblečení a módu ve stylu military. Prodáváme především oblečení značky Alpha Industries a disponujeme největšími skladovými zásobami v ČR. Dále distribujeme doplňky a oblečení značek Antonio, Miltec, Rothco, Adventure Menu, Van Os, Fostex, Brandit, MArs & Arms, Born to Fly, Remove Before Flight a další. V sortimentu naleznete bundy, trička, kalhoty, šortky, mikiny, batohy, tašky, ledvinky, čepice, kulichy, brýle, hodinky, nášivky, opasky a mnoho dalšího. ">skrytý text
přívěsek z letadla McDonnell Douglas DC-10-N326FE stříbrný | Klíčenky letecké — obchod Armyworld.cz |Armyworld - oblečení a vybavení pro město i outdoor
Úvodní stránkaKlíčenkyKlíčenky letecképřívěsek z letadla McDonnell Douglas DC-10-N326FE stříbrný

přívěsek z letadla McDonnell Douglas DC-10-N326FE stříbrný

Výrobce: AVIATIONTAG

Katalogové číslo: N326FE-Grey

× 790 Kč

Čas na Trijet!
McDonnell Douglas Trijet DC-10-30 se sériovým číslem (MSN) 47813 a číslem linky 312 byl vyroben pro britskou leteckou společnost Laker Airways a dodán do Spojeného království 24. března 1980 s registrací G-BGXG.

Letoun měl pro leteckou společnost založenou Freddiem Lakerem v roce 1966 létat dva roky, než se vrátil do Spojených států. Tam byl zaregistrován jako N1854U a 21. září 1984 se stal součástí United Airlines, kterým věrně sloužil celkem 17 let - nejprve jako osobní letoun a od září 1997 pak jako nákladní.

Od 23. března 2001 byl náš McDonnell Douglas - nyní registrovaný jako N326FE - součástí flotily společnosti Federal Express. V roce 2006 pronájem skončil a DC10-300 se vrátil do vlastnictví United Airlines. V roce 2008 převzala vlastnictví letounu N326FE leasingová společnost Logistic Air a převedla jej na společnost Roswell. Od té doby čeká na svou další misi jako letoun Aviationtag a my jsme nadšeni, že jej nyní můžeme přivítat v naší rodině Aviationtag!

Poznámka: Každý přívěšek je jedinečný. V závislosti na letadle se přívěšky mohou lišit haptikou, tloušťkou materiálu a barvou. Drobné vady svědčí o dlouhé historii letadla a jsou autentickou připomínkou jeho slavných dnů nad oblaky. Drobné škrábance, odlupující se barva a nedokonalosti jsou zcela normální a dodávají našim visačkám Aviationtags jedinečný půvab - kouzlo historického výrobku vyrobeného z upcyklovaných materiálů. Tyto zvláštnosti nejsou výsledkem výrobního procesu, ale jednoduše odrážejí stav materiálu letadla, který používáme, v době jeho vytěžení. Původní barva letadel z této edice je poměrně citlivá, proto se o svou visačku dobře starejte!

Letoun N326FE byl více než 13 let zaparkován v poušti a jeho nátěr je velmi odlupující se. Může se snadno odlupovat, zejména na okrajích. Na základě stavu laku nemůžeme přijímat žádné reklamace. Pokud vám to nevyhovuje, vyberte si prosím jinou edici.

Důrazně doporučujeme použít ochranný kryt Aviationtag.

Letoun DC-10: McDonnell Douglas DC-10 je tříproudové širokotrupé dopravní letadlo vyráběné společností McDonnell Douglas. Letoun DC-10 byl určen jako nástupce letounu DC-8 pro lety na dlouhé vzdálenosti. Poprvé vzlétl 29. srpna 1970 z Long Beach v Kalifornii na Edwardsovu základnu amerického letectva. Dne 5. srpna 1971 jej představila společnost American Airlines. Výroba skončila v roce 1989 a leteckým společnostem bylo dodáno 386 kusů.

Rozměr: cca 35 x 88 mm
Hmotnost: cca 0,025 kg
Materiál: recyklovaný plášť letadlaTop 5 produktů

Novinky

Partneři

Tanec v srdci


Taneční škola původní kubánské salsy pro všechny úrovně.

Bohemia Balet


Soubor Taneční konzervatoře hlavního města Praha.

Čerstvě praženo - výběrová káva


Pražírna a obchod s výběrovou kávou.

Police Shop


Výstroj, vybavení a oblečení pro ozbrojené složky a agentury.

Provozovatel

Armyworld s.r.o.

IČ: 28872363, DIČ: CZ28872363

Dittrichova 7/2023

120 00 Praha 2

Telefon: +420 602 319 717

E-mail: shop@armyworld.cz

Armyworld je dodavatelem streetového oblečení a módy ve stylu army. Prodáváme hlavně oblečení značky Alpha Industries a disponujeme největšími skladovými zásobami v ČR. Dále distribujeme doplňky a oblečení značek Antonio, Born to Fly, Miltec, Rothco, Adventure Menu, Van Os, Fostex, Brandit, Mars & Arms, Remove Before Flight a další. V sortimentu naleznete bundy, trička, kalhoty, šortky, mikiny, batohy, tašky, ledvinky, čepice, kulichy, brýle, hodinky, nášivky, opasky a mnoho dalšího.

Platební brána ComGate


Copyright 2002-2023 © Armyworld s. r. o. Všechna práva vyhrazena. 21 let ve Vašich službách. Děkujeme. #