Armyworld s.r.o. je dodavatelem streetového oblečení a módu ve stylu military. Prodáváme především oblečení značky Alpha Industries a disponujeme největšími skladovými zásobami v ČR. Dále distribujeme doplňky a oblečení značek Antonio, Miltec, Rothco, Adventure Menu, Van Os, Fostex, Brandit, MArs & Arms, Born to Fly, Remove Before Flight a další. V sortimentu naleznete bundy, trička, kalhoty, šortky, mikiny, batohy, tašky, ledvinky, čepice, kulichy, brýle, hodinky, nášivky, opasky a mnoho dalšího. ">skrytý text
přívěsek z letadla Lufthansa Airbus A340-D-AIHR | Klíčenky letecké — obchod Armyworld.cz |Armyworld - oblečení a vybavení pro město i outdoor
Úvodní stránkaKlíčenkyKlíčenky letecképřívěsek z letadla Lufthansa Airbus A340-D-AIHR

přívěsek z letadla Lufthansa Airbus A340-D-AIHR

Výrobce: AVIATIONTAG

Katalogové číslo: D-AIHR01

× 1 290 Kč

Slavný jeřáb společnosti Lufthansa je zpět!

Společnost Aviationtag je již mnoho let hrdým partnerem společnosti Lufthansa a součástí velmi úspěšné edice Lufthansa Upcycling Edition. Jsme nadšeni, že nyní můžeme představit další vlastní edici značky Aviationtag - samozřejmě s oficiální licencí společnosti Lufthansa: Bývalý Airbus A340-600 D-AIHR!

V únoru 2007 byl A340 s MSN 794 dodán německému vlajkovému dopravci a po necelých 10 letech ve službách Lufthansy byl v roce 2016 opět vyřazen. V roce 2019 se D-AIHR vydal na svou poslední cestu a nyní nadále létá po světě jako Aviationtag na kufrech a taškách mnoha cestujících !

Běžte, pořiďte si svou!

Poznámka: Každý přívěšek je je jedinečný. V závislosti na letadle se přívěšky mohou lišit haptikou, tloušťkou materiálu a barvou. Drobné vady svědčí o dlouhé historii letadla a jsou autentickou připomínkou jeho slavných dnů nad oblaky. Drobné škrábance, odlupující se barva a nedokonalosti jsou zcela normální a dodávají našim visačkám Aviationtags jedinečný půvab - kouzlo historického výrobku vyrobeného z upcyklovaných materiálů. Tyto zvláštnosti nejsou výsledkem výrobního procesu, ale jednoduše odrážejí stav materiálu letadla, který používáme, v době jeho vytěžení. Původní barva letadel z této edice je poměrně citlivá, proto se o svou visačku dobře starejte!

Pokud ji chcete používat jako přívěsek na klíče nebo visačku na tašku, důrazně doporučujeme použít ochranný kryt Aviationtag.

Bílá barva letounu D-AIHR je poměrně nesourodá, takže laserové leptání může vypadat nerovnoměrně.

Airbus A340-600: A340-600 je o 12 m delší než A340 -300, o více než 4 m delší než Boeing 747-400 a dokonce o 2,3 m delší než A380. Až do prvního letu Boeingu 747-8 v únoru 2010 držel rekord nejdelšího dopravního letadla na světě. Maximální vzletová hmotnost činí 360 tun včetně objemu nákladu až 201,7 m3.

Rozměr: cca 35 x 88 mm
Hmotnost: cca 0,021 - 0,026 kg
Materiál: recyklovaný plášť letadlaTop 5 produktů

Novinky

Partneři

Tanec v srdci


Taneční škola původní kubánské salsy pro všechny úrovně.

Bohemia Balet


Soubor Taneční konzervatoře hlavního města Praha.

Čerstvě praženo - výběrová káva


Pražírna a obchod s výběrovou kávou.

Police Shop


Výstroj, vybavení a oblečení pro ozbrojené složky a agentury.

Provozovatel

Armyworld s.r.o.

IČ: 28872363, DIČ: CZ28872363

Dittrichova 7/2023

120 00 Praha 2

Telefon: +420 602 319 717

E-mail: shop@armyworld.cz


Armyworld je dodavatelem streetového oblečení a módy ve stylu army. Prodáváme hlavně oblečení značky Alpha Industries a disponujeme největšími skladovými zásobami v ČR. Dále distribujeme doplňky a oblečení značek Antonio, Born to Fly, Miltec, Rothco, Adventure Menu, Van Os, Fostex, Brandit, Mars & Arms, Remove Before Flight a další. V sortimentu naleznete bundy, trička, kalhoty, šortky, mikiny, batohy, tašky, ledvinky, čepice, kulichy, brýle, hodinky, nášivky, opasky a mnoho dalšího.


Copyright 2002-2022 © Armyworld s. r. o. Všechna práva vyhrazena. 20 let ve Vašich službách. Děkujeme. #