Armyworld s.r.o. je dodavatelem streetového oblečení a módu ve stylu military. Prodáváme především oblečení značky Alpha Industries a disponujeme největšími skladovými zásobami v ČR. Dále distribujeme doplňky a oblečení značek Antonio, Miltec, Rothco, Adventure Menu, Van Os, Fostex, Brandit, MArs & Arms, Born to Fly, Remove Before Flight a další. V sortimentu naleznete bundy, trička, kalhoty, šortky, mikiny, batohy, tašky, ledvinky, čepice, kulichy, brýle, hodinky, nášivky, opasky a mnoho dalšího. ">skrytý text
přívěsek z letadla Jet2 Boeing 737-G-CELH stříbrný | Klíčenky letecké — obchod Armyworld.cz |Armyworld - oblečení a vybavení pro město i outdoor
Úvodní stránkaKlíčenkyKlíčenky letecképřívěsek z letadla Jet2 Boeing 737-G-CELH stříbrný

přívěsek z letadla Jet2 Boeing 737-G-CELH stříbrný

Výrobce: AVIATIONTAG

Katalogové číslo: Jet2-GCELH-S

× 1 150 Kč

Aviationtag X Jet2

32 let létání, 4 letecké společnosti, 3 registrace - hrdě představujeme skutečný skvost Boeing ve spolupráci s Jet2.

Boeing 737-300 s výrobním číslem (MSN) 23525 zahájil svou kariéru v říjnu 1986 u největší německé letecké společnosti Lufthansa. Letoun se na oblohu vznášel 11 let pod křestním jménem "Siegen" a sportovní registrací D-ABXD. Mezi prosincem 1997 a říjnem 1998 využívaly tento dopravní letoun společnosti Saudi Arabian Airlines a British Airways. Po těchto krátkých hostováních Lufthansa v listopadu 1989 znovu zařadila Boeing 737 do své flotily a vrátila mu původní registraci D-ABXD.

V roce 2004 letoun převzal nízkonákladový dopravce Jet2 a přejmenoval jej na Jet2Faro. S novou registrací G-CELH létal denně do evropských destinací. Dne 29. září 2018 však bylo letadlo G-CELH definitivně vyřazeno a od 22. října 2018 čekalo na letišti Lasham, aby začalo svůj nový život jako Aviationtag.

G-CELH je naší první oficiální spoluprací s Jet2 a je nám ctí přivítat Jet2 v naší rodině Aviationtags jako exkluzivního licenčního partnera!

Pořiďte si tu svou hned teď!

Poznámka: Každý přívěšek je jedinečná. V závislosti na letadle se přívěšky mohou lišit haptikou, tloušťkou materiálu a barvou. Drobné vady svědčí o dlouhé historii letadla a jsou autentickou připomínkou jeho slavných dnů nad oblaky. Drobné škrábance, odlupující se barva a nedokonalosti jsou zcela normální a dodávají našim visačkám Aviationtags jedinečný půvab - kouzlo historického výrobku vyrobeného z upcyklovaných materiálů. Tyto zvláštnosti nejsou výsledkem výrobního procesu, ale jednoduše odrážejí stav materiálu letadla, který používáme, v době jeho vytěžení. Původní barva letadel z této edice je poměrně citlivá, proto se o svou visačku dobře starejte!

Pokud ji chcete používat jako přívěsek na klíče nebo visačku na tašku, důrazně doporučujeme použít ochranný kryt Aviationtag.

Boeing 737 : Boeing 737 je dvoumístné úzcetrupé dopravní letadlo, které se začalo sériově vyrábět v roce 1967. V roce 1993 společnost Boeing uvedla na trh modernizovanou verzi tohoto modelu - Boeing 737 NG (Next Generation). Pro zvýšení provozní efektivity byly letouny 737 nové generace vybaveny vylepšenými motory, upravenými avionickými systémy a nově vyvinutými panely křídel. Nová letadla NG se vyrábějí ve čtyřech různých velikostech od 126 do 220 míst. Jejich dolet je přibližně 5 500 km.

Rozměr: cca 35 x 88 mm
Hmotnost: cca 0,020 - 0,026 kg
Materiál: recyklovaný plášť letadlaTop 5 produktů

Novinky

Partneři

Tanec v srdci


Taneční škola původní kubánské salsy pro všechny úrovně.

Bohemia Balet


Soubor Taneční konzervatoře hlavního města Praha.

Čerstvě praženo - výběrová káva


Pražírna a obchod s výběrovou kávou.

Police Shop


Výstroj, vybavení a oblečení pro ozbrojené složky a agentury.

Provozovatel

Armyworld s.r.o.

IČ: 28872363, DIČ: CZ28872363

Dittrichova 7/2023

120 00 Praha 2

Telefon: +420 602 319 717

E-mail: shop@armyworld.cz

Armyworld je dodavatelem streetového oblečení a módy ve stylu army. Prodáváme hlavně oblečení značky Alpha Industries a disponujeme největšími skladovými zásobami v ČR. Dále distribujeme doplňky a oblečení značek Antonio, Born to Fly, Miltec, Rothco, Adventure Menu, Van Os, Fostex, Brandit, Mars & Arms, Remove Before Flight a další. V sortimentu naleznete bundy, trička, kalhoty, šortky, mikiny, batohy, tašky, ledvinky, čepice, kulichy, brýle, hodinky, nášivky, opasky a mnoho dalšího.

Platební brána ComGate


Copyright 2002-2023 © Armyworld s. r. o. Všechna práva vyhrazena. 21 let ve Vašich službách. Děkujeme. #