Armyworld s.r.o. je dodavatelem streetového oblečení a módu ve stylu military. Prodáváme především oblečení značky Alpha Industries a disponujeme největšími skladovými zásobami v ČR. Dále distribujeme doplňky a oblečení značek Antonio, Miltec, Rothco, Adventure Menu, Van Os, Fostex, Brandit, MArs & Arms, Born to Fly, Remove Before Flight a další. V sortimentu naleznete bundy, trička, kalhoty, šortky, mikiny, batohy, tašky, ledvinky, čepice, kulichy, brýle, hodinky, nášivky, opasky a mnoho dalšího. ">skrytý text
přívěsek z letadla Germanwings Airbus A320-D-AIPW bílý | Klíčenky letecké — obchod Armyworld.cz |Armyworld - oblečení a vybavení pro město i outdoor
Úvodní stránkaKlíčenkyKlíčenky letecképřívěsek z letadla Germanwings Airbus A320-D-AIPW bílý

přívěsek z letadla Germanwings Airbus A320-D-AIPW bílý

Výrobce: AVIATIONTAG

Katalogové číslo: D-AIPW-White

× 790 Kč

Aviationtag X Germanwings!

S hrdostí vám představujeme naši exkluzivní spolupráci s Germanwings.

Airbus A320-200 s registrační značkou D-AIPW a výrobním číslem (MSN) 137 opustil brány továrny největší německé letecké společnosti Lufthansa v prosinci 1990. Letadlo, pokřtěné "Schwerin" a vybavené 156 sedadly, sloužilo mezinárodním destinacím, jako jsou Palma, Londýn a Porto. V dubnu 2015 převzal letoun do vlastnictví nízkonákladový dopravce Germanwings, který zvýšil jeho kapacitu pro cestující na 174 míst. Již rok před ukončením provozu Germanwings v roce 2020 bylo letadlo D-AIPW vyřazeno z provozu a zaparkováno v Oostende/Bruges.

Přestože Germanwings ukončily provoz v loňském roce, je nám ctí přivítat tohoto dopravce v naší rodině Aviationtags jako exkluzivního licenčního partnera!

Pořiďte si tu svou hned teď!

Poznámka: Každý přívěšek je jedinečný. V závislosti na letadle se přívěšky mohou lišit haptikou, tloušťkou materiálu a barvou. Drobné vady svědčí o dlouhé historii letadla a jsou autentickou připomínkou jeho slavných dnů nad oblaky.

Pokud jej chcete použít jako přívěsek na klíče nebo visačku na tašku, důrazně doporučujeme použít ochranný kryt Aviationtag.

Rozměr: cca 35 x 88 mm
Hmotnost: cca 0,021 - 0,026 kg
Materiál: recyklovaný plášť letadlaTop 5 produktů

Novinky

Partneři

Tanec v srdci


Taneční škola původní kubánské salsy pro všechny úrovně.

Bohemia Balet


Soubor Taneční konzervatoře hlavního města Praha.

Čerstvě praženo - výběrová káva


Pražírna a obchod s výběrovou kávou.

Police Shop


Výstroj, vybavení a oblečení pro ozbrojené složky a agentury.

Provozovatel

Armyworld s.r.o.

IČ: 28872363, DIČ: CZ28872363

Dittrichova 7/2023

120 00 Praha 2

Telefon: +420 602 319 717

E-mail: shop@armyworld.cz


Armyworld je dodavatelem streetového oblečení a módy ve stylu army. Prodáváme hlavně oblečení značky Alpha Industries a disponujeme největšími skladovými zásobami v ČR. Dále distribujeme doplňky a oblečení značek Antonio, Born to Fly, Miltec, Rothco, Adventure Menu, Van Os, Fostex, Brandit, Mars & Arms, Remove Before Flight a další. V sortimentu naleznete bundy, trička, kalhoty, šortky, mikiny, batohy, tašky, ledvinky, čepice, kulichy, brýle, hodinky, nášivky, opasky a mnoho dalšího.


Copyright 2002-2022 © Armyworld s. r. o. Všechna práva vyhrazena. 20 let ve Vašich službách. Děkujeme. #