Armyworld s.r.o. je dodavatelem streetového oblečení a módu ve stylu military. Prodáváme především oblečení značky Alpha Industries a disponujeme největšími skladovými zásobami v ČR. Dále distribujeme doplňky a oblečení značek Antonio, Miltec, Rothco, Adventure Menu, Van Os, Fostex, Brandit, MArs & Arms, Born to Fly, Remove Before Flight a další. V sortimentu naleznete bundy, trička, kalhoty, šortky, mikiny, batohy, tašky, ledvinky, čepice, kulichy, brýle, hodinky, nášivky, opasky a mnoho dalšího. ">skrytý text
přívěsek z letadla Boeing 757-EI-LBT zelený | Klíčenky letecké — obchod Armyworld.cz |Armyworld - oblečení a vybavení pro město i outdoor
Úvodní stránkaKlíčenkyKlíčenky letecképřívěsek z letadla Boeing 757-EI-LBT zelený

přívěsek z letadla Boeing 757-EI-LBT zelený

Výrobce: AVIATIONTAG

Katalogové číslo: EILBT-01

× 990 Kč

Boeing 757-200 registrovaný jako OH-LBT (výrobní číslo MSN28170) se poprvé vznesl do vzduchu v květnu 1998 se společností Finnair. Po jedenácti letech služby krátce hostoval u italské společnosti Air Europe, která byla nucena ukončit provoz o pouhý rok později. Letoun se tedy vrátil do svého starého domova, kde létal pro Finnair dalších sedm let.

V březnu 2014 byla jeho registrace změněna na EI-LBT a jeho novým domovem se stal irský vzdušný prostor. Až do svého posledního letu se Boeing 757-200 vznášel na obloze pro Aer Lingus pod jménem "St Brendan / Breandan", létal z Irska do New Yorku a z Dublinu do Washingtonu, abychom jmenovali jen dvě z jeho tras.

V roce 2020 byl Boeing 757-200 vyřazen z provozu a následně recyklován na letišti Pinal Airpark v americkém státě Arizona. Po více než 20 letech vznášení se nad mraky vám nyní s hrdostí přinášíme část jeho historie jako Aviationtag.

Boeing 757 : Boeing 757 je dvoumotorové dopravní letadlo, které bylo původně postaveno pro lety na střední vzdálenosti, ale v průběhu let bylo znovu použito pro lety na dlouhé vzdálenosti. Výroba letounu 757 skončila v roce 2004 po vyrobení 1050. letadla.

Jeho délka se v závislosti na modelu pohybovala od 47,32 m do 54,43 m s rozpětím křídel přes 38 m. V optimální výšce dosahoval maximální rychlosti 850 km/h a ve standardní verzi měl maximální dolet 7 870 km.

Poznámka: Každý přívěšek je jedinečný. V závislosti na letadle se přívěšky mohou lišit haptikou, tloušťkou materiálu a barvou. Drobné vady svědčí o dlouhé historii letadla a jsou autentickou připomínkou jeho slavných dnů nad oblaky.

Pokud jej chcete použít jako přívěsek na klíče nebo visačku na tašku, důrazně doporučujeme použít ochranný kryt Aviationtag.

Rozměr: cca 35 x 88 mm
Hmotnost: cca 0,025 kg
Materiál: recyklovaný plášť letadlaTop 5 produktů

Novinky

Partneři

Tanec v srdci


Taneční škola původní kubánské salsy pro všechny úrovně.

Bohemia Balet


Soubor Taneční konzervatoře hlavního města Praha.

Čerstvě praženo - výběrová káva


Pražírna a obchod s výběrovou kávou.

Police Shop


Výstroj, vybavení a oblečení pro ozbrojené složky a agentury.

Provozovatel

Armyworld s.r.o.

IČ: 28872363, DIČ: CZ28872363

Dittrichova 7/2023

120 00 Praha 2

Telefon: +420 602 319 717

E-mail: shop@armyworld.cz

Armyworld je dodavatelem streetového oblečení a módy ve stylu army. Prodáváme hlavně oblečení značky Alpha Industries a disponujeme největšími skladovými zásobami v ČR. Dále distribujeme doplňky a oblečení značek Antonio, Born to Fly, Miltec, Rothco, Adventure Menu, Van Os, Fostex, Brandit, Mars & Arms, Remove Before Flight a další. V sortimentu naleznete bundy, trička, kalhoty, šortky, mikiny, batohy, tašky, ledvinky, čepice, kulichy, brýle, hodinky, nášivky, opasky a mnoho dalšího.

Platební brána ComGate


Copyright 2002-2023 © Armyworld s. r. o. Všechna práva vyhrazena. 21 let ve Vašich službách. Děkujeme. #