Armyworld s.r.o. je dodavatelem streetového oblečení a módu ve stylu military. Prodáváme především oblečení značky Alpha Industries a disponujeme největšími skladovými zásobami v ČR. Dále distribujeme doplňky a oblečení značek Antonio, Miltec, Rothco, Adventure Menu, Van Os, Fostex, Brandit, MArs & Arms, Born to Fly, Remove Before Flight a další. V sortimentu naleznete bundy, trička, kalhoty, šortky, mikiny, batohy, tašky, ledvinky, čepice, kulichy, brýle, hodinky, nášivky, opasky a mnoho dalšího. ">skrytý text
přívěsek z letadla Boeing 747-G-CIVE bílý | Klíčenky letecké — obchod Armyworld.cz |Armyworld - oblečení a vybavení pro město i outdoor
Úvodní stránkaKlíčenkyKlíčenky letecképřívěsek z letadla Boeing 747-G-CIVE bílý

přívěsek z letadla Boeing 747-G-CIVE bílý

Výrobce: AVIATIONTAG

Katalogové číslo: GCIVE-White


Vítejte na Aviationtagu, "Victore Echo"!

Boeing 747-400 s registrační značkou G-CIVE a výrobním číslem MSN 27350 byl vyroben na počátku 90. let a poté dodán britskému vlajkovému dopravci British Airways. Letoun, pokřtěný "Victor Echo", se poprvé vznesl do vzduchu v prosinci 1994.

Boeing 747-400 byl skutečně častým letcem - za 25 let služby nalétal "Victor Echo" 111 086 hodin při 13 356 letech a nasbíral přes 55 milionů mil.

Dne 25. března 2020 byl Boeing 747-400 vyřazen z provozu a parkoval na londýnském Heathrow až do 16. září 2020, kdy byl převezen do St Athan, kde čekal na své nové poslání jako Aviationtag u nás.

Jsme nadšeni, že nyní můžeme přivítat "Victor Echo" ve flotile společnosti Aviationtag.

Poznámka: Každý přívěsek je jedinečný. V závislosti na letadle se přívěsky mohou lišit haptikou, tloušťkou materiálu a barvou. Drobné vady svědčí o dlouhé historii letadla a jsou autentickou připomínkou jeho slavných dnů nad oblaky. Drobné škrábance, odlupující se barva a nedokonalosti jsou zcela normální a dodávají našim visačkám Aviationtags jedinečný půvab - kouzlo historického výrobku vyrobeného z upcyklovaných materiálů. Tyto zvláštnosti nejsou výsledkem výrobního procesu, ale jednoduše odrážejí stav materiálu letadla, který používáme, v době jeho vytěžení. Původní barva letadel z této edice je poměrně citlivá, proto se o svou visačku dobře starejte!

Pokud chcete používat jako přívěsek na klíče nebo visačku na tašku, důrazně doporučujeme použít ochranný kryt Aviationtag.

Boeing 747 : Boeing 747 je širokotrupé čtyřmotorové proudové letadlo, které se proslavilo v leteckém průmyslu koncem 60. let 20. století. První letoun 747 absolvoval svůj první let v roce 1969 a až do roku 2005 byl největším osobním letadlem na světě. Jeho rozpětí křídel je 64,44 m a svislé prodloužení na konci křídla může být až 16 m. Je také známý svou "hrbatou" siluetou, díky níž si vysloužil přezdívku Jumbo Jet. Nejvýznamnějším aerodynamickým vylepšením modelu 747-400 je ve srovnání s předchozími letouny velikost křídla, které je o 1,8 m delší a má 6 stop vysoký winglet, který je skloněn směrem nahoru a mírně ven.

Rozměr: cca 35 x 88 mm
Hmotnost: cca 0,025 kg
Materiál: recyklovaný plášť letadlaTop 5 produktů

Novinky

Partneři

Tanec v srdci


Taneční škola původní kubánské salsy pro všechny úrovně.

Bohemia Balet


Soubor Taneční konzervatoře hlavního města Praha.

Čerstvě praženo - výběrová káva


Pražírna a obchod s výběrovou kávou.

Police Shop


Výstroj, vybavení a oblečení pro ozbrojené složky a agentury.

Provozovatel

Armyworld s.r.o.

IČ: 28872363, DIČ: CZ28872363

Dittrichova 7/2023

120 00 Praha 2

Telefon: +420 602 319 717

E-mail: shop@armyworld.cz


Armyworld je dodavatelem streetového oblečení a módy ve stylu army. Prodáváme hlavně oblečení značky Alpha Industries a disponujeme největšími skladovými zásobami v ČR. Dále distribujeme doplňky a oblečení značek Antonio, Born to Fly, Miltec, Rothco, Adventure Menu, Van Os, Fostex, Brandit, Mars & Arms, Remove Before Flight a další. V sortimentu naleznete bundy, trička, kalhoty, šortky, mikiny, batohy, tašky, ledvinky, čepice, kulichy, brýle, hodinky, nášivky, opasky a mnoho dalšího.


Copyright 2002-2022 © Armyworld s. r. o. Všechna práva vyhrazena. 20 let ve Vašich službách. Děkujeme. #