Armyworld s.r.o. je dodavatelem streetového oblečení a módu ve stylu military. Prodáváme především oblečení značky Alpha Industries a disponujeme největšími skladovými zásobami v ČR. Dále distribujeme doplňky a oblečení značek Antonio, Miltec, Rothco, Adventure Menu, Van Os, Fostex, Brandit, MArs & Arms, Born to Fly, Remove Before Flight a další. V sortimentu naleznete bundy, trička, kalhoty, šortky, mikiny, batohy, tašky, ledvinky, čepice, kulichy, brýle, hodinky, nášivky, opasky a mnoho dalšího. ">skrytý text
přívěsek z letadla Airbus A330-G-MLJL šedý | Klíčenky letecké — obchod Armyworld.cz |Armyworld - oblečení a vybavení pro město i outdoor
Úvodní stránkaKlíčenkyKlíčenky letecképřívěsek z letadla Airbus A330-G-MLJL šedý

přívěsek z letadla Airbus A330-G-MLJL šedý

Výrobce: AVIATIONTAG

Katalogové číslo: G-MLJL-Grey

× 1 290 Kč

Poslední letadlo Thomas Cook nyní na prodej !

Airbus A330-200 opustil brány továrny British Airtours International Airways v červnu 1999 s registrací G-MLJL a výrobním číslem (MSN) 254. Letoun se vznesl na oblohu pro tuto leteckou společnost, v roce 2002 přejmenovanou na MyTravel Airways, a celkem osm let obsluhoval mezinárodní destinace. V roce 2007 se společnost MyTravel spojila s leteckou společností Thomas Cook Airlines, která převzala celou flotilu čítající v té době 16 letadel - včetně tří A330-200. Současně došlo k přejmenování švédské společnosti MyTravel Airways A/S na Thomas Cook Airlines Scandinavia, pro kterou byl náš G-MLJL rovněž v provozu. V září 2012 využívala Airbusy společnost Garuda Indonesia, a to až do listopadu 2012, kdy se opět vrátily pod Thomas Cook.

Dne 23. září 2019 uskutečnil A330 svůj poslední let z Orlanda do Manchesteru. To znamenalo nejen poslední let našeho letadla, ale i poslední let společnosti Thomas Cook jako celku, která musela podat návrh na insolvenci. Skončila tak éra, která trvala 178 let.

O to více nás těší, že jsme mohli zachovat část příběhu společnosti Thomas Cook a přinést vám ho jako přívěšek Aviationtag !

Poznámka: Každý přívěšek je jedinečný. V závislosti na letadle se přívěšky mohou lišit haptikou, tloušťkou materiálu a barvou. Drobné vady svědčí o dlouhé historii letadla a jsou autentickou připomínkou jeho slavných dnů nad oblaky.

Pokud jej chcete použít jako přívěsek na klíče nebo visačku na tašku, důrazně doporučujeme použít ochranný kryt Aviationtag.

Rozměr: cca 35 x 88 mm
Hmotnost: cca 0,025 kg
Materiál: recyklovaný plášť letadlaTop 5 produktů

Novinky

Partneři

Tanec v srdci


Taneční škola původní kubánské salsy pro všechny úrovně.

Bohemia Balet


Soubor Taneční konzervatoře hlavního města Praha.

Čerstvě praženo - výběrová káva


Pražírna a obchod s výběrovou kávou.

Police Shop


Výstroj, vybavení a oblečení pro ozbrojené složky a agentury.

Provozovatel

Armyworld s.r.o.

IČ: 28872363, DIČ: CZ28872363

Dittrichova 7/2023

120 00 Praha 2

Telefon: +420 602 319 717

E-mail: shop@armyworld.cz

Armyworld je dodavatelem streetového oblečení a módy ve stylu army. Prodáváme hlavně oblečení značky Alpha Industries a disponujeme největšími skladovými zásobami v ČR. Dále distribujeme doplňky a oblečení značek Antonio, Born to Fly, Miltec, Rothco, Adventure Menu, Van Os, Fostex, Brandit, Mars & Arms, Remove Before Flight a další. V sortimentu naleznete bundy, trička, kalhoty, šortky, mikiny, batohy, tašky, ledvinky, čepice, kulichy, brýle, hodinky, nášivky, opasky a mnoho dalšího.

Platební brána ComGate


Copyright 2002-2023 © Armyworld s. r. o. Všechna práva vyhrazena. 21 let ve Vašich službách. Děkujeme. #