Armyworld s.r.o. je dodavatelem streetového oblečení a módu ve stylu military. Prodáváme především oblečení značky Alpha Industries a disponujeme největšími skladovými zásobami v ČR. Dále distribujeme doplňky a oblečení značek Antonio, Miltec, Rothco, Adventure Menu, Van Os, Fostex, Brandit, MArs & Arms, Born to Fly, Remove Before Flight a další. V sortimentu naleznete bundy, trička, kalhoty, šortky, mikiny, batohy, tašky, ledvinky, čepice, kulichy, brýle, hodinky, nášivky, opasky a mnoho dalšího. ">skrytý text
přívěsek z letadla Airbus A32-EI-ETK bílý | Klíčenky letecké — obchod Armyworld.cz |Armyworld - oblečení a vybavení pro město i outdoor
Úvodní stránkaKlíčenkyKlíčenky letecképřívěsek z letadla Airbus A32-EI-ETK bílý

přívěsek z letadla Airbus A32-EI-ETK bílý

Výrobce: AVIATIONTAG

Katalogové číslo: EI-ETK01

× 690 Kč

Naše limitovaná série A321 má stejnou DNA jako skutečný světoběžník. Během své 18leté historie byl Airbus A321-EI-ETK v provozu u několika leteckých společností po celém světě. V letech 1998 až 2003 byl letoun na turné s flotilou německé společnosti Aero-Lloyd a poté pět let s tureckou společností Onur Airline. V roce 2008 byla další zastávkou Saúdská Arábie. V letech 2012 až 2016 se pak konečně vznesl na oblohu pro ruskou společnost Metrojet, kde absolvoval poslední etapu své letecké kariéry.

Řada Airbus A321 - stvořená pro opravdové světoběžníky.

Airbus A321 je úzcetrupé dopravní dvoumotorové proudové dopravní letadlo pro krátké až střední tratě, které vyrábí evropský výrobce letadel Airbus. Může přepravovat maximálně 220 cestujících. S délkou přes 44 m je A321 nejdelším členem rodiny jednoprostorových letadel a je přibližně o 7 m delší než A320. Po schválení v roce 1993 byl první letoun dodán společnosti Lufthansa v roce 1994. Od té doby bylo prodáno téměř 3000 letadel A321, čímž se nejdelší trupový člen rodiny AIRBUS A320 stal druhým nejúspěšnějším modelem.

Poznámka: Každý přívěšek je jedinečný. V závislosti na letadle se přívěšky mohou lišit haptikou, tloušťkou materiálu a barvou. Drobné vady svědčí o dlouhé historii letadla a jsou autentickou připomínkou jeho slavných dnů nad oblaky.

Pokud jej chcete použít jako přívěsek na klíče nebo visačku na tašku, důrazně doporučujeme použít ochranný kryt Aviationtag.

Rozměr: cca 35 x 88 mm
Hmotnost: cca 0,025 kg
Materiál: recyklovaný plášť letadlaTop 5 produktů

Novinky

Partneři

Tanec v srdci


Taneční škola původní kubánské salsy pro všechny úrovně.

Bohemia Balet


Soubor Taneční konzervatoře hlavního města Praha.

Čerstvě praženo - výběrová káva


Pražírna a obchod s výběrovou kávou.

Police Shop


Výstroj, vybavení a oblečení pro ozbrojené složky a agentury.

Provozovatel

Armyworld s.r.o.

IČ: 28872363, DIČ: CZ28872363

Dittrichova 7/2023

120 00 Praha 2

Telefon: +420 602 319 717

E-mail: shop@armyworld.cz

Armyworld je dodavatelem streetového oblečení a módy ve stylu army. Prodáváme hlavně oblečení značky Alpha Industries a disponujeme největšími skladovými zásobami v ČR. Dále distribujeme doplňky a oblečení značek Antonio, Born to Fly, Miltec, Rothco, Adventure Menu, Van Os, Fostex, Brandit, Mars & Arms, Remove Before Flight a další. V sortimentu naleznete bundy, trička, kalhoty, šortky, mikiny, batohy, tašky, ledvinky, čepice, kulichy, brýle, hodinky, nášivky, opasky a mnoho dalšího.

Platební brána ComGate


Copyright 2002-2023 © Armyworld s. r. o. Všechna práva vyhrazena. 21 let ve Vašich službách. Děkujeme. #