Armyworld s.r.o. je dodavatelem streetového oblečení a módu ve stylu military. Prodáváme především oblečení značky Alpha Industries a disponujeme největšími skladovými zásobami v ČR. Dále distribujeme doplňky a oblečení značek Antonio, Miltec, Rothco, Adventure Menu, Van Os, Fostex, Brandit, MArs & Arms, Born to Fly, Remove Before Flight a další. V sortimentu naleznete bundy, trička, kalhoty, šortky, mikiny, batohy, tašky, ledvinky, čepice, kulichy, brýle, hodinky, nášivky, opasky a mnoho dalšího. ">skrytý text
přívěsek z letadla Airbus A319-VP-BHF světle zelený | Klíčenky letecké — obchod Armyworld.cz |Armyworld - oblečení a vybavení pro město i outdoor
Úvodní stránkaKlíčenkyKlíčenky letecképřívěsek z letadla Airbus A319-VP-BHF světle zelený

přívěsek z letadla Airbus A319-VP-BHF světle zelený

Výrobce: AVIATIONTAG

Katalogové číslo: VP-BHF-01

× 790 Kč

Airbus A319-100 opustil brány továrny amerického dopravce Northwest Airlines v září 2002 s registrací N350NB a výrobním číslem (MSN) 1819.

V červenci 2007 změnil Airbus majitele a byl přeregistrován jako VP-BHF. Letoun se 124 sedadly sloužil především v evropských destinacích, jako je Mnichov, Vídeň, Petrohrad a Verona. Celkově letecká společnost nabízí svým cestujícím síť linek pokrývající 181 měst ve 26 zemích. V říjnu 2020 byl Airbus vyřazen a do února 2021 parkoval na letišti St Athan.

Letecká společnost je známá svou výraznou zelenou livrejí, která nyní zdobí i naše značky. Jsme nadšeni, že vám nyní můžeme přinést tento barevný kousek visačky.

Poznámka: Každý přívěšek je jedinečný. V závislosti na letadle se přívěšky mohou lišit haptikou, tloušťkou materiálu a barvou. Drobné vady svědčí o dlouhé historii letadla a jsou autentickou připomínkou jeho slavných dnů nad oblaky. Drobné škrábance, odlupující se barva a nedokonalosti jsou zcela normální a dodávají našim visačkám Aviationtags jedinečný půvab - kouzlo historického výrobku vyrobeného z upcyklovaných materiálů. Tyto zvláštnosti nejsou výsledkem výrobního procesu, ale jednoduše odrážejí stav materiálu letadla, který používáme, v době jeho vytěžení. Původní barva letadel z této edice je poměrně citlivá, proto se o svou visačku dobře starejte!

Pokud ji chcete používat jako přívěsek na klíče nebo visačku na tašku, důrazně doporučujeme použít ochranný kryt Aviationtag.

Airbus A319: Airbus A319 je druhé letadlo - chronologicky vzato - ze známé rodiny A320. Oficiální práce na letadle byly zahájeny 10. června 1993 a jeho první let následoval záhy 25. srpna 1995 z Hamburku do Finkenwerderu. S délkou trupu téměř 34 m je A319 o 3,8 m kratší než základní model A320, přesto však nabízí špičkový komfort pro cestující. Díky flexibilní a velkorysé šířce sedadel a mimořádně široké uličce nastavuje nová měřítka flexibility kabiny pro cestující v tomto segmentu.

Rozměr: cca 35 x 88 mm
Hmotnost: cca 0,025 kg
Materiál: recyklovaný plášť letadlaTop 5 produktů

Novinky

Partneři

Tanec v srdci


Taneční škola původní kubánské salsy pro všechny úrovně.

Bohemia Balet


Soubor Taneční konzervatoře hlavního města Praha.

Čerstvě praženo - výběrová káva


Pražírna a obchod s výběrovou kávou.

Police Shop


Výstroj, vybavení a oblečení pro ozbrojené složky a agentury.

Provozovatel

Armyworld s.r.o.

IČ: 28872363, DIČ: CZ28872363

Dittrichova 7/2023

120 00 Praha 2

Telefon: +420 602 319 717

E-mail: shop@armyworld.cz


Armyworld je dodavatelem streetového oblečení a módy ve stylu army. Prodáváme hlavně oblečení značky Alpha Industries a disponujeme největšími skladovými zásobami v ČR. Dále distribujeme doplňky a oblečení značek Antonio, Born to Fly, Miltec, Rothco, Adventure Menu, Van Os, Fostex, Brandit, Mars & Arms, Remove Before Flight a další. V sortimentu naleznete bundy, trička, kalhoty, šortky, mikiny, batohy, tašky, ledvinky, čepice, kulichy, brýle, hodinky, nášivky, opasky a mnoho dalšího.


Copyright 2002-2022 © Armyworld s. r. o. Všechna práva vyhrazena. 20 let ve Vašich službách. Děkujeme. #