Armyworld s.r.o. je dodavatelem streetového oblečení a módu ve stylu military. Prodáváme především oblečení značky Alpha Industries a disponujeme největšími skladovými zásobami v ČR. Dále distribujeme doplňky a oblečení značek Antonio, Miltec, Rothco, Adventure Menu, Van Os, Fostex, Brandit, MArs & Arms, Born to Fly, Remove Before Flight a další. V sortimentu naleznete bundy, trička, kalhoty, šortky, mikiny, batohy, tašky, ledvinky, čepice, kulichy, brýle, hodinky, nášivky, opasky a mnoho dalšího. ">skrytý text
obal na přívěšek Aviationtag průhledný | Klíčenky letecké — obchod Armyworld.cz |Armyworld - oblečení a vybavení pro město i outdoor
Úvodní stránkaKlíčenkyKlíčenky leteckéobal na přívěšek Aviationtag průhledný

obal na přívěšek Aviationtag průhledný

Výrobce: AVIATIONTAG

Katalogové číslo: Cover

× 160 Kč

Originální ochranné pouzdro Aviationtag - vlastní příslušenství pro vaše Aviationtagy!

Originální pouzdro Aviationtag je navrženo na míru vaší visačce a poskytuje optimální ochranu proti poškrábání a poškození. Jeho průhledný silikon zajišťuje, že každý detail vaší jedinečné visačky je stále viditelný!

Pouzdro lze na váš štítek nasadit v několika snadných krocích a obepne jej jako druhá kůže - bez ohledu na to, zda je váš štítek relativně tenká edice Cessna 150 nebo extrémně stabilní řada Windrose Airbus A330. Stačí z visačky odklopit klíčenku, vyjmout kroužek, nasadit pouzdro a vše je připraveno!

Ochranné pouzdro se také dokonale kombinuje s vaší šňůrkou na krk Aviationtag.

Absolutní nezbytnost pro všechny fanoušky značky Aviationtag!

Materiál: 100% plastTop 5 produktů

Novinky

Partneři

Tanec v srdci


Taneční škola původní kubánské salsy pro všechny úrovně.

Bohemia Balet


Soubor Taneční konzervatoře hlavního města Praha.

Čerstvě praženo - výběrová káva


Pražírna a obchod s výběrovou kávou.

Police Shop


Výstroj, vybavení a oblečení pro ozbrojené složky a agentury.

Provozovatel

Armyworld s.r.o.

IČ: 28872363, DIČ: CZ28872363

Dittrichova 7/2023

120 00 Praha 2

Telefon: +420 602 319 717

E-mail: shop@armyworld.cz

Armyworld je dodavatelem streetového oblečení a módy ve stylu army. Prodáváme hlavně oblečení značky Alpha Industries a disponujeme největšími skladovými zásobami v ČR. Dále distribujeme doplňky a oblečení značek Antonio, Born to Fly, Miltec, Rothco, Adventure Menu, Van Os, Fostex, Brandit, Mars & Arms, Remove Before Flight a další. V sortimentu naleznete bundy, trička, kalhoty, šortky, mikiny, batohy, tašky, ledvinky, čepice, kulichy, brýle, hodinky, nášivky, opasky a mnoho dalšího.

Platební brána ComGate


Copyright 2002-2023 © Armyworld s. r. o. Všechna práva vyhrazena. 21 let ve Vašich službách. Děkujeme. #