Úvodní stránkaJídlo a nápojeKávakáva ČERSTVÁ VÝBĚROVÁ ESPRESSO směs 75g

káva ČERSTVÁ VÝBĚROVÁ ESPRESSO směs 75g

Výrobce: LETENSKÁ PRAŽÍRNA

Katalogové číslo: 75G

× 75 Kč

Výběrová pražená káva, vhodná především pro přípravu espressa.
Káva je čerstvě upražená a není mletá.
Baleno v sáčku se zipem a ventilem zaručujícím dlouhou trvanlivost.
Pro zvláštní požadavky na pražení, mletí nebo gramáž nás kontaktujte.

Složení:
75% arabica - Kolumbie, Peru, Brazílie
25% robusta - Kamerun

Popis jednotlivých káv ve směsi.

PERU W.GR.1 TRES MOSQUETEROS, velikost zrna 18
Kávu pěstují indiáni z kmene Yanesha na malých farmách na okrajích nebo přímo v oblastech And, v oblasti Chanchamayo, v nadmořských výškách až 1800 m.n.m. Káva roste ve stínu stromů, sbírá se od května do září a zpracovává se mokrou metodou. Má malou aciditu, aroma pečených kaštanů, intenzivní plnou kakaovou chuť s tóny sladu a karamelu s ořechovou dochutí.

COLOMBIA SUPREMO RIO MAGDALENA, velikost zrna 18
Jeden z nejslibnějších nedávných nálezů je Colombia Supremo Rio Magdalena 18. Odrůda roste v oblasti Huila v Kolumbii. Rio Magdalena 18 se pěstuje v plném slunci v nadmořské výšce od 1 450 do 1 600 metrů n.m. Po sklizni se zrna zalijí a suší na slunci. Senzorické hodnocení odhaluje přívětivé vůně kávy. Mírná kyselost na patře stojí pod náznaky karamelově zakrytých citrusových plodů, které jsou navrstveny nad švestkami a sušenými datly. Neočekávaně, dlouho-přetrvávající dochuť s náznakem horké čokolády a rozinek.

BRAZIL N.Y.2 CALIFORNIA STRICLY SOFT, velikost zrna 19
Farma California se nachází v regionu Norte Pioneiro ve státě Paranà. Je vlastněná farmářkou Flávií Rodrgues. Kávová odrůda Obata se pěstuje ve výškách 1100 m.n.m., sbírají se jen zralé plody v několika fázích- picking. Zpracování je metodou Cold Soul, kdy se nasbírané plody dávají do tanků se studenou vodou 8-10 C na 10 až 14 hodin. Pak se vyjmou a suší se jako naturálně zpracovaná káva. Tímto procesem se dostane do kávy více sladkosti.

CAMEROUN ROB. SELECTED, velikost zrna 18/20
Cameroun Robusta Natural Selected Screen 18/20 je odrůda caffea canephora od oblasti kolem Bamendy na severozápadě Kamerunské republiky směrem k hranici s Nigérií. Syrové kávové boby jsou přirozené sušení na slunci. Je to velmi silná, harmonická a hořce čokoládová káva.Obsahuje až 2,5 x více kofeinu.Top 5 produktů

Novinky

Partneři

Tanec v srdci


Taneční škola původní kubánské salsy pro všechny úrovně.

Bohemia Balet


Soubor Taneční konzervatoře hlavního města Praha.

Taneční konzervatoř hl. m. Prahy


Výběrová taneční škola.

Police Shop


Výstroj, vybavení a oblečení pro ozbrojené složky a agentury.

Provozovatel

Armyworld s.r.o.

IČ: 28872363, DIČ: CZ28872363

Dittrichova 7/2023

120 00 Praha 2

Telefon: +420 602 319 717

E-mail: shop@armyworld.cz

Armyworld s.r.o. je dodavatelem streetového oblečení a módu ve stylu military. Prodáváme především oblečení značky Alpha Industries a disponujeme největšími skladovými zásobami v ČR. Dále distribujeme doplňky a oblečení značek Surplus, Antonio, Sturm, Miltec, Rothco, Adventure Menu, Van Os, Fostex, Brandit, Cyalume, Remove Before Flight a další. V sortimentu naleznete bundy, trička, kalhoty, šortky, mikiny, batohy, tašky, ledvinky, čepice, kulichy, brýle, hodinky, nášivky, opasky a mnoho dalšího.


Copyright 2002-2019 © Armyworld s. r. o. Všechna práva vyhrazena. #