Armyworld s.r.o. je dodavatelem streetového oblečení a módu ve stylu military. Prodáváme především oblečení značky Alpha Industries a disponujeme největšími skladovými zásobami v ČR. Dále distribujeme doplňky a oblečení značek Antonio, Miltec, Rothco, Adventure Menu, Van Os, Fostex, Brandit, MArs & Arms, Born to Fly, Remove Before Flight a další. V sortimentu naleznete bundy, trička, kalhoty, šortky, mikiny, batohy, tašky, ledvinky, čepice, kulichy, brýle, hodinky, nášivky, opasky a mnoho dalšího. ">skrytý text
Antimikrobiální čistící a dezinfekční sprej 100ml | Kancelářské potřeby — obchod Armyworld.cz |Armyworld - oblečení a vybavení pro město i outdoor
Úvodní stránkaKancelářské potřebyAntimikrobiální čistící a dezinfekční sprej 100ml

Antimikrobiální čistící a dezinfekční sprej 100ml

Výrobce: ADONIS

Katalogové číslo: BW070L100

× 69 Kč

Antimikrobiální sprej
Alkoholový přípravek určený na chirurgickou a hygienickou dezinfekci rukou. Má široké spektrum účinnosti proti bakteriím, kvasinkám a obaleným virům. Přípravek lze aplikovat kdekoliv bez použití vody, například na nemocničních odděleních, v operačních sálech, laboratořích, na cestách atd.

Balení vhodné do kabelky.

Účinky a použití:
Všude tam, kde není k dispozici voda a mýdlo, i jako doplněk k běžnému mytí. Je vhodný na cesty, do auta, při styku s penězi, potravinami, ve školních zařízeních, v kosmetických salonech, ve zdravotnictví atd.

Naneste na dlaň. Rozetřete na ruce a mezi prsty. Také po celé délce rukou do té doby, než jsou ruce suché.

Upozornění:
Nevystavujte teplotě nad 40°C. Vyhněte se kontaktu s očima. V případě zasažení vypláchněte oči vodou. Pro děti do tří let použití pod dohledem dospělých. Pouze na vnější použití.

Složení: Ethylalcohol, Aqua, PropyleneGlycol, Carbomer, DMDM Hydantoin, Triethanolamine, Parfume

 Top 5 produktů

Novinky

Partneři

Tanec v srdci


Taneční škola původní kubánské salsy pro všechny úrovně.

Bohemia Balet


Soubor Taneční konzervatoře hlavního města Praha.

Čerstvě praženo - výběrová káva


Pražírna a obchod s výběrovou kávou.

Police Shop


Výstroj, vybavení a oblečení pro ozbrojené složky a agentury.

Provozovatel

Armyworld s.r.o.

IČ: 28872363, DIČ: CZ28872363

Dittrichova 7/2023

120 00 Praha 2

Telefon: +420 602 319 717

E-mail: shop@armyworld.cz


Armyworld je dodavatelem streetového oblečení a módy ve stylu army. Prodáváme hlavně oblečení značky Alpha Industries a disponujeme největšími skladovými zásobami v ČR. Dále distribujeme doplňky a oblečení značek Antonio, Born to Fly, Miltec, Rothco, Adventure Menu, Van Os, Fostex, Brandit, Mars & Arms, Remove Before Flight a další. V sortimentu naleznete bundy, trička, kalhoty, šortky, mikiny, batohy, tašky, ledvinky, čepice, kulichy, brýle, hodinky, nášivky, opasky a mnoho dalšího.


Copyright 2002-2022 © Armyworld s. r. o. Všechna práva vyhrazena. 20 let ve Vašich službách. Děkujeme. #