Armyworld s.r.o. je dodavatelem streetového oblečení a módu ve stylu military. Prodáváme především oblečení značky Alpha Industries a disponujeme největšími skladovými zásobami v ČR. Dále distribujeme doplňky a oblečení značek Antonio, Miltec, Rothco, Adventure Menu, Van Os, Fostex, Brandit, MArs & Arms, Born to Fly, Remove Before Flight a další. V sortimentu naleznete bundy, trička, kalhoty, šortky, mikiny, batohy, tašky, ledvinky, čepice, kulichy, brýle, hodinky, nášivky, opasky a mnoho dalšího. ">skrytý text
Všeobecné obchodní podmínky | Armyworld - Alpha Industries, Yakuza-Premium, Brandit, Surplus, Rothco. Oblečení pro město a volný čas.

COVID-19, aktuální informace k 27.12.2020

Prodejna je pro běžný provoz od 28.12.2020 uzavřena a funguje v tomto režimu.

Návštěva prodejny je možná pouze pro odběr objednávek vytvořených přes e-shop.
Vstup do kompletních prostor prodejny a běžný nákup zboží není bohužel povolen. Prosíme, abyste vstupovali do prodejny jednotlivě, pokud nejste rodinní příslušníci.

Dezinfekce a použití roušek.
Při návštěvě prodejny použijte prosíme roušku nebo respirátor. Dezinfekce na ruce je Vám k dispozici u vchodu.

Zásilkovna - výdej a příjem zásilek.
Výdej a příjem zásilek prostřednictvím služby Zásilkovna je možný.

Nejčastější dotazy:

Je možné objednat zboží v e-shopu ?
Ano, e-shop funguje standartně.

Máte dostatek zboží na skladě ?
Ano, většinu běžného sortimentu máme skladem. Vzhledem k situaci u nás i ve světě jsou však zásoby některého sortimentu omezené nebo momentálně úplně nedostupné. Na dostupnost zboží se vždy raději informujte u prodavače nebo na mailu shop@armyworld.cz.

Jak můžu objednávku zaplatit ?
Můžete platit v hotovosti nebo platební kartou. Platbu platební kartou však z hygienických důvodů preferujeme. Totéž platí pro platbu za zásilku při vyzvednutí ze Zásilkovny.

Doprava zboží.
V
 některých oblastech může být omezen provoz výdejních míst. Při  využití dodání na adresu může vhledem ke kapacitě dopravců dojít ke zpoždění, případně může být Vaše zásilka uložena na nejbližší výdejní místo zásilkovny.

Zásilkovna funguje standartně a 97% zásilek doručuje na výdejní místa do druhého dne. Provoz některých výdejních míst však může být díky vládním restrikcím uzavřen. Aktuální informace naleznete zde:

https://blog.zasilkovna.cz/

V Praze 27.12.2020


Top 5 produktů

Novinky

Partneři

Tanec v srdci


Taneční škola původní kubánské salsy pro všechny úrovně.

Bohemia Balet


Soubor Taneční konzervatoře hlavního města Praha.

Taneční konzervatoř hl. m. Prahy


Výběrová taneční škola.

Police Shop


Výstroj, vybavení a oblečení pro ozbrojené složky a agentury.

Provozovatel

Armyworld s.r.o.

IČ: 28872363, DIČ: CZ28872363

Dittrichova 7/2023

120 00 Praha 2

Telefon: +420 602 319 717

E-mail: shop@armyworld.cz

Armyworld je dodavatelem streetového oblečení a módy ve stylu army. Prodáváme hlavně oblečení značky Alpha Industries a disponujeme největšími skladovými zásobami v ČR. Dále distribujeme doplňky a oblečení značek Antonio, Born to Fly, Miltec, Rothco, Adventure Menu, Van Os, Fostex, Brandit, Mars & Arms, Remove Before Flight a další. V sortimentu naleznete bundy, trička, kalhoty, šortky, mikiny, batohy, tašky, ledvinky, čepice, kulichy, brýle, hodinky, nášivky, opasky a mnoho dalšího.


Copyright 2002-2019 © Armyworld s. r. o. Všechna práva vyhrazena. #