Armyworld s.r.o. je dodavatelem streetového oblečení a módu ve stylu military. Prodáváme především oblečení značky Alpha Industries a disponujeme největšími skladovými zásobami v ČR. Dále distribujeme doplňky a oblečení značek Antonio, Miltec, Rothco, Adventure Menu, Van Os, Fostex, Brandit, MArs & Arms, Born to Fly, Remove Before Flight a další. V sortimentu naleznete bundy, trička, kalhoty, šortky, mikiny, batohy, tašky, ledvinky, čepice, kulichy, brýle, hodinky, nášivky, opasky a mnoho dalšího. ">skrytý text
bunda MA-1 vintage green | MA1 — obchod Armyworld.cz |Armyworld - oblečení a vybavení pro město i outdoor
Úvodní stránkaBundy a kabátyMA1bunda MA-1 vintage green

bunda MA-1 vintage green

Výrobce: ALPHA INDUSTRIES

Katalogové číslo: 100101432

VELIKOST
× 4 690 Kč

 

Základní model letecké bundy Alpha Industries MA-1 masově vyráběný od 60. let, jinak také nazývaný bomber. Vznik bundy se však datuje do počátku 50. let, kdy byl tato bunda postupně nahrazovala těžkou bundu B-15. Přibližně od roku 1963 je vyráběna v barvě sage green s oranžovou vnitřní částí pro snažší signalizaci a případné nalezení pilota nebo palubního personálu. Bunda je do dnes používána především personálem US letadlových lodí v mnoha modifikacích. Dlouhodobě je to jeden z nejprodávanějších kousků od Alpha Industries spolu s její moderní verzi MA-1 VF59 (která má zachován štíhlejší střih).

U nás zakoupíte pouze originální bundu Alpha Industries MA-1. Tento model je natolik úspěšný, že je v dnešní době velmi napodobován nejen v módním světě, ale bohužel velmi často je i obětí padělání.

Jedná se o střední leteckou bundu z leteckého nylonu s vodoodpudivou úpravou. Bunda je oboustranná. Zapínání je na kovový zip, součástí jsou náplety na rukávech, v pase a na krku. Bunda je vhodná jak na přechodné, tak i zimní období.

Zde vidíte jednu z původních variant MA-1.

 

 

 Top 5 produktů

Novinky

Partneři

Alpha Industries


Americká módní ikona vycházející z vojenského stylu oblečení.

Bohemia Balet


Soubor Taneční konzervatoře hlavního města Praha.

Čerstvě praženo - výběrová káva


Pražírna a obchod s výběrovou kávou.

Police Shop


Výstroj, vybavení a oblečení pro ozbrojené složky a agentury.

Provozovatel

Armyworld s.r.o.

IČ: 28872363, DIČ: CZ28872363

Dittrichova 7/2023

120 00 Praha 2

Telefon: +420 602 319 717

E-mail: shop@armyworld.cz

Armyworld je dodavatelem streetového oblečení a módy ve stylu army. Prodáváme hlavně oblečení značky Alpha Industries a disponujeme největšími skladovými zásobami v ČR. Dále distribujeme doplňky a oblečení značek Antonio, Born to Fly, Miltec, Rothco, Adventure Menu, Van Os, Fostex, Brandit, Mars & Arms, Remove Before Flight a další. V sortimentu naleznete bundy, trička, kalhoty, šortky, mikiny, batohy, tašky, ledvinky, čepice, kulichy, brýle, hodinky, nášivky, opasky a mnoho dalšího.

Platební brána ComGate


Copyright 2002-2023 © Armyworld s. r. o. Všechna práva vyhrazena. 21 let ve Vašich službách. Děkujeme. #