Armyworld s.r.o. je dodavatelem streetového oblečení a módu ve stylu military. Prodáváme především oblečení značky Alpha Industries a disponujeme největšími skladovými zásobami v ČR. Dále distribujeme doplňky a oblečení značek Antonio, Miltec, Rothco, Adventure Menu, Van Os, Fostex, Brandit, MArs & Arms, Born to Fly, Remove Before Flight a další. V sortimentu naleznete bundy, trička, kalhoty, šortky, mikiny, batohy, tašky, ledvinky, čepice, kulichy, brýle, hodinky, nášivky, opasky a mnoho dalšího. ">skrytý text
bunda MA-1 Parachute jet rep.blue | MA1 VF — obchod Armyworld.cz |Armyworld - oblečení a vybavení pro město i outdoor
Úvodní stránkaBundy a kabátyMA1 VFbunda MA-1 Parachute jet rep.blue

bunda MA-1 Parachute jet rep.blue

Výrobce: ALPHA INDUSTRIES

Katalogové číslo: 116104-07

VELIKOST
× 4 390 Kč

Padáková bunda MA-1 Partachute je nový model oblíbené letecké bundy. Střihové provedení slim fit je dodáváno se spoustou detailů, které rozhodně upoutají pozornost. Jedná se třeba o klopu pro kyslíkovou masku na pravé části hrudníku, robustní páska na obou ramenech. Nechybí rovněž legendární kapsa na drobnosti na levém rukávu spolu s visačkou Remove Before Flight. Eleganci doplňuje kontrastní šití švů a kontrastní potisk patentek. Materiál para polymer se dokonale přizpůsobí Vašmu tělu a umožní vám nejvyšší pohodlí při nošení. Dobrodružství může začít !

Materiál: vnější 100% polyester, podšívka 100% nylonTop 5 produktů

Novinky

Partneři

Tanec v srdci


Taneční škola původní kubánské salsy pro všechny úrovně.

Bohemia Balet


Soubor Taneční konzervatoře hlavního města Praha.

Taneční konzervatoř hl. m. Prahy


Výběrová taneční škola.

Police Shop


Výstroj, vybavení a oblečení pro ozbrojené složky a agentury.

Provozovatel

Armyworld s.r.o.

IČ: 28872363, DIČ: CZ28872363

Dittrichova 7/2023

120 00 Praha 2

Telefon: +420 602 319 717

E-mail: shop@armyworld.cz


Armyworld je dodavatelem streetového oblečení a módy ve stylu army. Prodáváme hlavně oblečení značky Alpha Industries a disponujeme největšími skladovými zásobami v ČR. Dále distribujeme doplňky a oblečení značek Antonio, Born to Fly, Miltec, Rothco, Adventure Menu, Van Os, Fostex, Brandit, Mars & Arms, Remove Before Flight a další. V sortimentu naleznete bundy, trička, kalhoty, šortky, mikiny, batohy, tašky, ledvinky, čepice, kulichy, brýle, hodinky, nášivky, opasky a mnoho dalšího.


Copyright 2002-2021 © Armyworld s. r. o. Všechna práva vyhrazena. #