Úvodní stránkaDoprodejBundy a Parkybunda 45P HOODED black camo

bunda 45P HOODED black camo

Výrobce: ALPHA INDUSTRIES

Katalogové číslo: 144103125

VELIKOST
× 3 500 Kč

Alpha Industries představuje bundu 45P Hooded, která je verzí legendární bundy CWU 45 navíc však opatřena kapucí s imitací kožešinového lemu. Bunda je zkonstruována do velmi nízkých teplot a díky odolnosti proti větru a dešti v ní majitel zůstane v teple a suchý jako stát Mississippi.

 

Obdobně jako CWU 45 je tato bunda dvojitě prošitá, dvě velké vnější kapsy slibují velký úložní prostor. Snímatelný patch na suchý zip lze vyměnit za jiný a svou bundu doladit do osobité originality.

 

Největším rozdílem proti letecké bundě CWU 45 je kapuce s měkkou a velmi příjemnou podšívkou a snímatelným lemem z imitace kožešiny.Top 5 produktů

Novinky

Partneři

Tanec v srdci


Taneční škola původní kubánské salsy pro všechny úrovně.

Bohemia Balet


Soubor Taneční konzervatoře hlavního města Praha.

Taneční konzervatoř hl. m. Prahy


Výběrová taneční škola.

Police Shop


Výstroj, vybavení a oblečení pro ozbrojené složky a agentury.

Provozovatel

Armyworld s.r.o.

IČ: 28872363, DIČ: CZ28872363

Dittrichova 7/2023

120 00 Praha 2

Telefon: +420 602 319 717

E-mail: shop@armyworld.cz

Armyworld s.r.o. je dodavatelem streetového oblečení a módu ve stylu military. Prodáváme především oblečení značky Alpha Industries a disponujeme největšími skladovými zásobami v ČR. Dále distribujeme doplňky a oblečení značek Surplus, Antonio, Sturm, Miltec, Rothco, Adventure Menu, Van Os, Fostex, Brandit, Cyalume, Remove Before Flight a další. V sortimentu naleznete bundy, trička, kalhoty, šortky, mikiny, batohy, tašky, ledvinky, čepice, kulichy, brýle, hodinky, nášivky, opasky a mnoho dalšího.


Copyright 2002-2019 © Armyworld s. r. o. Všechna práva vyhrazena. #