Armyworld s.r.o. je dodavatelem streetového oblečení a módu ve stylu military. Prodáváme především oblečení značky Alpha Industries a disponujeme největšími skladovými zásobami v ČR. Dále distribujeme doplňky a oblečení značek Surplus, Antonio, Sturm, Miltec, Rothco, Adventure Menu, Van Os, Fostex, Brandit, Cyalume, Remove Before Flight a další. V sortimentu naleznete bundy, trička, kalhoty, šortky, mikiny, batohy, tašky, ledvinky, čepice, kulichy, brýle, hodinky, nášivky, opasky a mnoho dalšího. ">skrytý text
pouzdro UTILITY CORDURA DP220 univerzální černé | Ledvinky — obchod Armyworld.cz |Armyworld - oblečení a vybavení pro město i outdoor
Úvodní stránkaBatohy a taškyLedvinkypouzdro UTILITY CORDURA DP220 univerzální černé

pouzdro UTILITY CORDURA DP220 univerzální černé

Výrobce: FOSTEX

Katalogové číslo: 359790

× 599 Kč

Středně velké univerzální "security" pouzdro na opasek. Pouzdro je vyrobeno z odolného Cordura nylonu s vyztuženou zadní stěnou a víkem. Na zadní straně se nachází zdvojené průvleky na opasek. Spodní pár je tvořen napevno přišitými popruhy. Druhý pár je zapínaný na druk pro rychlejší nasazení/odepnutí pouzdra a na vnitřní straně opatřený smyčkovou částí suchého zipu. Šířka obou párů průvleků je cca 5,5 cm. Na čelní straně víka se nachází panel suchého zipu o rozměru 11 x 5 cm pro připevnění jmenovky nebo jiné velcro nášivky.

Využitelný objem pouzdra je členěn následovně:
Hlavní komora o rozměrech 18 x 11 x 4,5 cm, vhodná např. na uložení dokumentů, psacích potřeb nebo IFAKu, s vnitřní plochou přihrádkou.
Čelní přihrádka 14 x 9 cm pojme poznámkový blok nebo pouta.
Boční závěs na klíče řešený nylonovým popruhem zapínaným na druk s vyztuženými krycími chlopněmi jištěnými suchým zipem.
Boční kapsička 10 x 4 cm jištěná popruhem se suchým zipem na malý obranný sprej.
Plochá kapsička na zip ve víku pouzdra.
rozměry: cca 19 x 13 x 7 cm (vnější rozměry hlavní komory)
váha: 220 g
materiál: Cordura NylonTop 5 produktů

Novinky

Partneři

Tanec v srdci


Taneční škola původní kubánské salsy pro všechny úrovně.

Bohemia Balet


Soubor Taneční konzervatoře hlavního města Praha.

Taneční konzervatoř hl. m. Prahy


Výběrová taneční škola.

Police Shop


Výstroj, vybavení a oblečení pro ozbrojené složky a agentury.

Provozovatel

Armyworld s.r.o.

IČ: 28872363, DIČ: CZ28872363

Dittrichova 7/2023

120 00 Praha 2

Telefon: +420 602 319 717

E-mail: shop@armyworld.cz

Armyworld je dodavatelem streetového oblečení a módy ve stylu army. Prodáváme hlavně oblečení značky Alpha Industries a disponujeme největšími skladovými zásobami v ČR. Dále distribujeme doplňky a oblečení značek Antonio, Born to Fly, Miltec, Rothco, Adventure Menu, Van Os, Fostex, Brandit, Mars & Arms, Remove Before Flight a další. V sortimentu naleznete bundy, trička, kalhoty, šortky, mikiny, batohy, tašky, ledvinky, čepice, kulichy, brýle, hodinky, nášivky, opasky a mnoho dalšího.


Copyright 2002-2019 © Armyworld s. r. o. Všechna práva vyhrazena. #